קציני משטרה בעקבות חשיפת 0404 על קצינה מאגף החקירות שקראה להפגין נגד נתניהו: ״מתחת לאף המפכ״ל מתחוללת רעידת אדמה״ - 0404
+
קציני משטרה בעקבות חשיפת 0404 על קצינה מאגף החקירות שקראה להפגין נגד נתניהו: ״מתחת לאף המפכ״ל מתחוללת רעידת אדמה״ 0404

קציני משטרה בעקבות חשיפת 0404 על קצינה מאגף החקירות שקראה להפגין נגד נתניהו: ״מתחת לאף המפכ״ל מתחוללת רעידת אדמה״

קציני משטרה התייחסו לחשיפת חדשות 0404 על כך שקצינה חוקרת ביחידת להב 433 פרסמה הודעה בקבוצת וואטסאפ שבה חברים אזרחים רבים וקראה להם להגיע להפגנה שהתקיימה במוצאי השבת האחרונה בתל אביב – הפגנה כנגד ממשלת ישראל וראש הממשלה בנימין נתניהו.

קצין משטרה מתל אביב, לחדשות 0404: ״אין לי ספק שהמפכ״ל לא קשור ישירות לכך, אבל מתחת לאף שלו מתחוללת רעידה שתביא בסופו של דבר לרעידת אדמה במשטרת ישראל. קצין שקורא להפגין נגד הממשלה זה טירוף חושים מוחלט. יש כאן בעיה שורשית עמוקה. אני לא ממצביעי הליכוד ומעולם לא הייתי, אבל אני בהחלט מסתכל מתוך המערכת על מה שעושים לראש הממשלה, בתוך המשטרה, ואני נחרד. באמת שאני נחרד״.

קצין משטרה בירושלים: ״הידיעה שלכם הפכה לשיחת היום במשטרה. אסור שמקרה כזה יקרה בין כותלי המשטרה. לא יכול להיות שבאגף החקירות שחוקר את ראש הממשלה מגיעים, אולי, לחקירה בידיים לא נקיות. זה נראה ונשמע לא טוב״.

קצין בגזרת חיפה: ״לצערי, זה לא הפתוח הרקוב היחידי. אני רוצה לקוות שהיא לא פעלה בעוד קבוצות חברתיות. היא היתה חייבת לעמוד לדין. על שוטרים חל איסור להביע עמדה פוליטית. מדהים אותי שהיא מפרסמת דבר כזה בפומבי״.

מוקדם יותר נמסר מהמשטרה לחדשות 0404: ״מדובר בשרשור של הודעת WhatsApp בין חברים ולא נכתבה על ידי הקצינה. כמו כן נציין כי היא לא לקחה חלק בהפגנה. למרות האמור, על המשרתים במשטרת ישראל חל איסור להביע עמדה בנושאים פוליטיים ועל כן אנו נחדד את הנהלים על מנת למנוע הישנות מקרים אלה״.

0404