חשיפה ותיעוד בלעדי: קצינה וחוקרת באגף החקירות (433) קראה להגיע להפגנה נגד נתניהו בתל אביב: ״שחיתות נוראית״. המשטרה: ״נחדד נהלים״ - 0404
+
חשיפה ותיעוד בלעדי: קצינה וחוקרת באגף החקירות (433) קראה להגיע להפגנה נגד נתניהו בתל אביב: ״שחיתות נוראית״. המשטרה: ״נחדד נהלים״ 0404

חשיפה ותיעוד בלעדי: קצינה וחוקרת באגף החקירות (433) קראה להגיע להפגנה נגד נתניהו בתל אביב: ״שחיתות נוראית״. המשטרה: ״נחדד נהלים״

חשיפת חדשות 0404: אם רציתם הוכחה לכך שגורמי משטרה עודדו את ההפגנה כנגד ראש הממשלה וממשלת הימין – ההפגנה שנערכה במוצאי השבת בתל אביב, הנה היא מונחת כאן לפניכם.

קצינת משטרה בדרגת רפ״ק (פרטיה שמורים במערכת חדשות 0404) ואשר משרתת כחוקרת ביחידה הרגישה – יחידת החקירות להב 433, אשר בין השאר חוקרת את ראש הממשלה וחקרה את רעייתו שרה נתניהו ואף המליצה על הגשת כתב אישום נגדה, קראה לציבור להגיע להפגנה שנערכה במוצאי השבת בתל אביב – הפגנה שכולה נגד הממשלה והעומד בראשה – בנימין נתניהו.

בקבוצת וואטסאפ שבה חברים אזרחים רבים משוהם, רחובות, ראש העין, בית אריה, קריית אונו ועוד, העלתה הקצינה, באמצעות הטלפון המשטרתי שהיא מחזיקה ברשותה מתוקף תפקידה, הודעה הקוראת לחברים להגיע להפגנה, תוך שהיא מציינת שמדובר בהפגנה המשותפת ל״מחאת פתח תקווה״ – ההפגנה מול בית היועמ״ש הקוראת למנדלבליט להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בהודעה צוין: ״חברים. זהו. הגיעה השעה. ׳מחאת רוטשילד״ חוזרת בענק ומתאחדת עם מפגיני מחאת פתח תקווה במוצאי שבת הקרובה בשד׳ רוטשילד 16 בתל אביב. הפעם לא בגלל ״מחירי המילקי״, אלא בגלל השחיתות הנוראית, בגלל החוקים המטורפים שמנסים להעבירם בבהילות בכנסת, בגלל הניסיונות לזרוק לפח האשפה של ההיסטוריה את כל החקירות, את כל הבדיקות…״.

עוד צוין בהודעה שהעלתה הקצינה: ״בואו בהמוניכם להפגנת הענק ולצעדת הענק״…

תושבת האזור לחדשות 0404: ״נתקפתי הלם. ממש. שקצינה תקרא להפלת הממשלה? זה פשוט אסון. קצינה ביחידת החקירות שתתמוך בהודעה רשמית שלה בהגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה? אני חושבת שאין צורך להוסיף. המפכ״ל חייב להתעורר כי נראה שמישהו אצלו מתכנן הפיכה״.

קצין משטרה בכיר מאוד לחדשות 0404: ״צר לי שאני צריך לשוחח אתכם בנושא. שוטרים, לא אמורים לדבר עם כלי תקשורת, אבל הגיעה העת לזעוק. משהו רע קורה בתוך משטרת ישראל ואני חלק ממנה. לצערי, ואני אומר זאת מידיעה, קצינים במשטרה עודדו את ההפגנה וקראו להפגין נגד הממשלה. לא ייתכן בשום מצב ובשום דרך ששוטרים ובעיקר קצין במשטרת ישראל ייקראו להפיל את הממשלה. אנחנו חייבים לבדוק את עצמנו בדרך הקשה ביותר, לנער את מה שצריך לנער ולעשות בדק בית מלא״.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״מדובר בשרשור של הודעת WhatsApp בין חברים ולא נכתבה על ידי הקצינה. כמו כן נציין כי היא לא לקחה חלק בהפגנה. למרות האמור, על המשרתים במשטרת ישראל חל איסור להביע עמדה בנושאים פוליטיים ועל כן אנו נחדד את הנהלים על מנת למנוע הישנות מקרים אלה״.

ההודעה שהעלתה הקצינה מהמכשיר הסלולרי המשטרתי שהיא מחזיקה:

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com