עובדים עלינו: סוריה? עזה? בכל יום מנסים לרצוח יהודים בכבישי ישראל. מי יעצור את הטרור? - 0404
עובדים עלינו: סוריה? עזה? בכל יום מנסים לרצוח יהודים בכבישי ישראל. מי יעצור את הטרור? מוא״ז שומרון

עובדים עלינו: סוריה? עזה? בכל יום מנסים לרצוח יהודים בכבישי ישראל. מי יעצור את הטרור?

מפחידים את עם ישראל עם טרור מהג׳יהאד האסלאמי מרצועת עזה ועם חיזבאללה ודאעש בגבול הצפון. מולם, אנחנו חזקים. ראש הממשלה ושר הביטחון שולחים מסרים מאיימים בעברית ובאמצעות מתאם פעולות הממשלה בשטחים, גם בשפה הערבית. תתעסקו איתנו? תקבלו בראש. המסר חד וברור.

את אותו המסר, מול איום קבוע ופיגועים המבוצעים מזה שנים רבות, אף אחד לא מעביר לאויב האכזר. ממשלת ישראל עוצמת עיניה כאילו דבר לא קורה בשטח וכאילו כבישי ישראל הם מינימום טיול נופים בשוויץ.

בשבועות האחרונים חלה עלייה מדאיגה מאוד בכמות פיגועי האבנים. רק באורח נס לא נרצחו כמה מאחינו בדרכים, וזאת לאחר שכלי רכב חטפו אבנים, סלעים ונאלצו ל״דרוס״ מכשולים בכביש. כל זה קורה כל יום ומסביב לשעון ברחבי ארצנו.

בתוך 12 שעות בלבד (עד לרגע כתיבת שורות אלה) נפצעו שתי נשים וניזוקו לפחות שבעה כלי רכב. אתמול, בכביש עוקף חוסאן, בקרבת ביתר עילית, יצאו אחינו בנס גדול לאחר ששלושה כלי רכב חטפו על הראש. סלעים, אבנים גדולות. זה נגמר עם פצועה אחת ונזקים כבדים. הבוקר – שוב כלי רכב נרגמו וניזוקו ותושבת נווה צוף (ראו כתבה נפרדת) הבינה שעליה לברך הגומל, לאחר שיצאה באורח קל מפיגוע מטורף.

פיגועי האבנים ובקבוקי התבערה מבוצעים מידי יום ברחבי יהודה ושומרון, בעוטף ירושלים, במזרח ירושלים, מסביב לבתי יהודים, על ציר 60, עוקף חוסאן, כביש 443, כביש הבקעה (90), בדרום באזור הפזורה ובכבישים נוספים בארצנו.

בכל רגע נתון יהודי מסכן את חייו בעת נסיעתו בכבישים המסוכנים. בכל רגע נתון מנסים מחבלים נתעבים לרצוח בנו. לרצוח יהודים – ילדים, נשים, גברים וזקנים.

היכן אתם שרינו? היכן אתה ראש הממשלה? היכן אתה אדון ליברמן – הריבון ביהודה ושומרון? היכן כל קשקשני הפייסבוק וצייצני הטוויטר? מדוע אתם לא מאיימים על האויבים האכזרים כאן בבית? מדוע אינכם מורים על פעולה גדולה למיגור תופעת פיגועי האבנים והתבערה? האם רק באמצעות מטוסים אנחנו יודעים להלחם? רק מול אויב רחוק?

צאו מהחלום שבו אתם נמצאים ותתעוררו אל המציאות הקיימת. לא איום ואפשרות לפעולת טרור – אלא טרור קיים וקבוע. אותו טרור שאתם ממש לא מטפלים בו, ואל תספרו לנו סיפורים.

נראה אתכם מביטים בעיני האמהות והילדים שנקלעו לאותם פיגועים ומספרים להם שיש כאן ביטחון. אמירה כזאת היא פשוט שקר. שקר מוחלט וגדול. תתביישו!

בתמונה: הרכב של תושבת נווה צוף שהותקף הבוקר

0404

בתמונה: סלע שהושלך אמש לעבר רכב בכביש עוקף חוסאן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]