צפו בטירוף: האבן שזרקו אבנים על רכבה של תושבת נווה צוף. הנהגת: ״נס גדול״ - 0404
צפו בטירוף: האבן שזרקו אבנים על רכבה של תושבת נווה צוף. הנהגת: ״נס גדול״ 0404

צפו בטירוף: האבן שזרקו אבנים על רכבה של תושבת נווה צוף. הנהגת: ״נס גדול״

כך נראה ניסיון רצח על רקע לאומני. כך זה נראה הבוקר במבתרי הכפר העוין דיר ניזאם, בעת שמחבלים ערבים ניסו לרצוח את יסכה, תושבת נווה צוף.

האבן הגדולה הושלכה על שמשת הרכב, חדרה אותה ובאורח נס לא פגעה בראשה של יסכה, שהצליחה לשמור על קור רוח ופעלה כפי שתורגלו התושבים – להמשיך בנסיעה עד למקום הבטוח הקרוב לעצירה.

יסכה, סיפרה לחדשות 0404: ״הפיגוע בוצע לפני המבתרים של דיר ניזאם. הם זרקו את האבן הגדולה מלמעלה. הם החליטו להרוג מישהו על הבוקר. הייתי לבד ברכב וטוב שכך. זה נס גדול. אחרי שאנחנו עוברים את המעיין, אנחנו תמיד אומרים את ״תפילת הדרך״. אמרתי ״תפילת הדרך״ ו… בום. ה׳ שמר עליי – זו ההגדרה. החלון הקדמי הוא חלון כפול והאבן העצומה חדרה אותו.

זה לא המקרה הראשון וזו לא תמונה קשה בודדת. כל יום זה קורה ולא רק פעם אחת ביום. כל יום יש תמונות קשות. זה לא נס וזהו – חייבים לטפל בזה. צריך לעשות כאן משהו שהם לא יעזו לצאת מהבית ולבצע את הפיגועים האלה. צריך להראות להם שאנחנו השולטים כאן ולא הם אלה שמפחידים אותנו כאן״.

יסכה המשיכה וסיפרה: ״עשיתי בדיוק מה שלמדתי. המשכתי בנסיעה, דיווחתי תוך כדי למוקד וחשבתי על הנקודה הבטוחה הראשונה שאפשר לעצור בה. הגעתי לכניסה למוצב והמתנתי שיבואו אליי״. (בתמונה: האבן הגדולה בתוך שמשת הרכב).

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]