הוועד להצלת הנגב על השתוללות הירי באזור: "לעזוב את המופלטות והטייק-אווי ולהתעסק במה שבוער כאן" - 0404

הוועד להצלת הנגב על השתוללות הירי באזור: "לעזוב את המופלטות והטייק-אווי ולהתעסק במה שבוער כאן"

היום (ראשון) בוצע ירי מנשק אוטומטי לעבר בית קפה ברהט, בפעם השנייה בשבועיים ותופעת השתוללות הנשק הבלתי חוקי בעיר גוברת על רקע אובדן המשילות של הממשלה בנגב.

מהוועד להצלת הנגב נמסר בתגובה להשתוללות הירי והאמל"ח הבלתי חוקי ברהט: "כמות האמל"ח שמסתובבת בעיר איננה מביישת צבא קטן ותפגע לא רק בתושבי העיר שנמצאת 20 דקות מב"ש וכ-45 דקות מתל אביב, אלא תפגע בכל מי שחפץ בקדמה וציביליזציה.

ראש עיריית רהט אמר מעל גלי האתר שחזונו באחרית הימים הוא להכניס לכותל יהודים רק עם תעודת זהות, ובו בזמן מאשר בניית כיכר לזכרו של מי שירה בשוטרים וחוסל, כל בר דעת מבין את הסכנה שבאמל"ח רב ואידאולוגיה אנטישמית רצחנית.

ערב שומרי חומות 2, אנו קוראים לממשלת ישראל והעומדים בראשה לעזוב את המופלטות והטייק-אווי ולהתעסק במה שבוער כאן. חבית חומר הנפץ הזו שנקראת מדינת הנגב, עוד תתפוצץ לכולנו בפנים. אנו לא מתכוונים לעמוד מנגד כאשר ביתנו מדמם ועתיד ילדינו בסכנה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]