פרקליטי נתניהו הגישו בקשה דחופה לפתיחה בחקירה לאיתור המדליפים - 0404
פרקליטי נתניהו הגישו בקשה דחופה לפתיחה בחקירה לאיתור המדליפים אמיל סלמן

פרקליטי נתניהו הגישו בקשה דחופה לפתיחה בחקירה לאיתור המדליפים

בהמשך להחלטת בית המשפט, פרקליטי נתניהו, עורכי הדין עמית חדד ונועה מילשטיין הגישו בקשה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, לפתיחה בחקירה לאיתור המדליפים של תוכן השלמות החקירה. 

"בהמשך להחלטת בית המשפט מהיום ולדברים שאמרה עורכת הדין ליאת בן ארי במהלך הדיון, נבקש כי תיפתח חקירה באופן מיידי לאיתור המדליפים של תוכן השלמות החקירה לאמצעי התקשורת השונים כמו גם של ראיות שנאספו במסגרת ההשלמה" – נכתב בבקשה.

"מבול ההדלפות בתיק שבנדון הוא חסר תקדים והרסני לניהול משפט הוגן. זאת הסיבה שכבר ביום 2018.12.20 נשלח מטעם מרשנו מכתב בנושא. מכתבים נוספים נשלחו מטעמו גם בחודשים ובשנים שחלפו מאז. עד היום דבר לא אירע, חקירה לא נפתחה, וההדלפות המשיכו באין מפריע. תזמון ההדלפות מעורר חשש כבד כי הוא נועד להשפיע על העדויות באופן פסול ולא תקין ואף להביא לתיאום גרסאות.

בימים האחרונים ממש, מתקיים מסע הדלפות אינטנסיבי ופסול שמקורו במאשימה או במי מעדיה".

בסוף הבקשה נכתב – "לטיפולך המהיר נודה. נוכח ההשלכות שיש לדברים על ההליך המשפטי המתנהל, נבקש כי החקירה תמוצה בימים הקרובים, וכי ממצאיה יועברו לעיוננו על מנת שנוכל לכלכל את צעדינו בנושא".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]