בקשת סנגורי נתניהו התקבלה: עדות חפץ נדחתה - 0404
בקשת סנגורי נתניהו התקבלה: עדות חפץ נדחתה אמיל סלמן

בקשת סנגורי נתניהו התקבלה: עדות חפץ נדחתה

בקשת סנגורי בנימין נתניהו התקבלה ועדות ניר חפץ נדחתה. כך נמסר מהשופטים לאחר שיצאו להתייעצות אשר התארכה.

עד המדינה ניר חפץ ויו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו הגיעו הבוקר (שלישי) לבית המשפט המחוזי בירושלים לקראת הדיון שבו אמור חפץ להעיד במשפט נתניהו. ח"כ ד"ר שלמה קרעי ואמיר אוחנה הגיעו לתמוך בנתניהו.

השופטים היו צריכים האם להיעתר לבקשת סנגוריו של נתניהו ולדחות את עדות חפץ. הבקשה לדחיית העדות הוגשה בעקבות העדות החדשה שמסרה הדס קליין. רק הבוקר, באולם בית המשפט, נמסרו חומרי ההשלמה בעניין קליין לפרקליטי נתניהו.

אמיל סלמן

פרקליטו של נתניהו, עו״ד עמית חדד, אמר בבית המשפט: "גילינו את החומרים מהתקשורת. אין לנו יכולת לדעת מה ההשלכות, מדובר באירוע חמור ביותר. לא מכיר מקרה בו מתגלה חומר חדש ולא עוצרים כדי ללמוד אותו לפני שממשיכים. אנחנו לא אמורים לנחש איפה אנחנו נמצאים לפני שיוצאים לדרך. אנחנו זכאים לדעת בפני מה אנחנו מתמודדים".

התובעת, ליאת בן ארי, התייחסה לפרסומים בתקשורת על החקירה של הדס קליין ואמרה: "אני מציעה להגנה לפנות ליועמ״ש לפתוח בחקירה על ההדלפות אתמול".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]