משפט נתניהו: השופטים יודיעו מחר אם עדות ניר חפץ תידחה - 0404
משפט נתניהו: השופטים יודיעו מחר אם עדות ניר חפץ תידחה cc-by-sa

משפט נתניהו: השופטים יודיעו מחר אם עדות ניר חפץ תידחה

עד המדינה ניר חפץ אמור לעלות מחר (שלישי) להעיד, אך בעקבות השלמת החקירה ופעולותיה לאחר עדות חדשה בתיק, מוכנה הפרקליטות לבטל את הדיונים מחר ומחרתיים.

על פי ההודעה שהוגשה, עדת התביעה בתיק 1000, הדס קליין, פנתה לתביעה ומסרה מידע רלוונטי שלא היה ידוע לתביעה קודם לכן. 

לאור זאת, באישור היועץ המשפטי לממשלה, נגבו מהעדה הודעות משלימות במשטרה ובוצעו מספר פעולות חקירה ממוקדות נוספות, האחרונה היום בבוקר. 

בהודעה צויין כי בשל החשש מסיכול החקירה או משיבוש שלה הוצא צו איסור פרסום על עצם ביצוען של פעולות חקירה, ולא ניתן היה לעדכן עד כה בעניינן. 

הודעה נמסרת לפיכך לבית המשפט כעת, וחומרי החקירה יועברו לנאשמים כמקובל ובהקדם.

עוד נאמר, כי חומרי החקירה שנאספו במסגרת השלמת החקירה אינם נוגעים ישירות לעדותו הצפויה של מר ניר חפץ, וכי התביעה סבורה כי העדות עצמה יכולה להישמע כסדרה. עם זאת, נוכח עיתוי העברת החומרים שנגזר מלוח הזמנים של החקירה, וככל שתעלה בקשה בעניין זה מטעם ההגנה, התביעה לא תתנגד לבטל את שני ימי הדיונים הקבועים השבוע, כך ששמיעת עדותו של מר חפץ תחל ביום 22.11.21.

בשל הטענות חומרים חדשים בתיק ביקשו פרקליטי נתניהו לדחות את עדותו של חפץ. השופטים ידונו מחר בבוקר בבקשה וצפויים להודיע את החלטתם עוד במהלך היום וזאת במטרה שחפץ יחל בעדותו כבר מחר. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]