א׳, שטוען כי היה עד לאירוע שתיארה סילמן, מספר בקולו: ״שמעתי הכל - היא ניפחה את העניין״ | האזינו לשיחה - 0404
צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

א׳, שטוען כי היה עד לאירוע שתיארה סילמן, מספר בקולו: ״שמעתי הכל – היא ניפחה את העניין״ | האזינו לשיחה

לפני כשבועיים, על פי א׳, נהג משאית במקצועו, הוא הגיע לתדלק בתחנת דלק במודיעין. במהלך התדלוק הוא לגם מכוס קפה ואז שמע דין ודברים בין אזרח לבין חברת הכנסת עידית סילמן.

א׳, סיפר לחדשות 0404 כי הבין שמדובר בסילמן רק לאחר האירוע (ראו ידיעה מוקדמת יותר כאן). א׳ הסביר כי השניים היו רחוקים האחד מן השני ובאירוע הזה לא היתה תקיפה פיזית כלל.

א׳ לחדשות 0404: ״אני זוכר את האירוע. הבנאדם לא נגע בה. לא תקף אותה בכלל. בסה״כ אמר לה: ׳בשביל כסא בכנסת מכרתם אותנו׳. הוא היה בתחנה דלק. הוא ראה אותה, הוא לא עקב אחריה. הוא לא התעסק איתה בכלל. הוא ירד מהאוטו, אני לא יודע אם הוא תדלק. אני עמדתי בצד ושמעתי את כל הבלגאן. לא ראיתי אם הוא תדלק וגם לא אם היא תדלקה.

עמדתי ליד הקבינה שלי ושתיתי את הקפה ואז שמעתי צעקות – ׳אתם מכרתם אותנו, מכרתם את המדינה, מכרתם אותנו בשביל כסא בכנסת׳. הוא לא נגע בה, הוא רק אמר לה ׳מכרתם אותנו בשביל כסא בכנסת׳. הם היו אולי במרחק של שניים-שלושה מטר. היא ניפחה את העניין. הוא לא תקף אותה ואפילו לא התקרב אליה. הייתי וראיתי. הוא בסה״כ רק צעק, היו צעקות בניהם. מילולית וזהו. היא אמרה ׳אני אגיש תלונה, אני חברת כנסת׳..״. הוא גם דיבר לא יפה״.

א׳ טוען כי קיבל הודעה לטובת זימונו למסור עדותו בכנסת. דובר הכנסת מכחיש כי נעשתה פנייה שכזאת.

לא ברור האם זה האירוע שאליו מכוונת סילמן, אך לטענת העד זה האירוע על פי המועד הראשוני שתיארה – לפני כשבועיים.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]