בלעדי | א׳, עד לאירוע טענת סילמן על תקיפה: ״דיבר איתה במרחק 4 מטר - היא משקרת״ - 0404
בלעדי | א׳, עד לאירוע טענת סילמן על תקיפה: ״דיבר איתה במרחק 4 מטר – היא משקרת״ אוליבר פיטוסי, פלאש90

בלעדי | א׳, עד לאירוע טענת סילמן על תקיפה: ״דיבר איתה במרחק 4 מטר – היא משקרת״

פרסום ראשון! לאירוע שבו טענה ח״כ עידית סילמן כי הותקפה פיזית והוטחה לעבר רכבה ע״י אזרח, יש עד. העד, נהג משאית, שוחח לראשונה עם חדשות 0404 והבהיר כי טענת ח״כ סילמן כי הותקפה פיזית – שקרית.

לטענת א׳, הוא זומן להגיע לקצין הכנסת כדי למסור את עדותו.

א׳, העד, שוחח עם חדשות 0404 וסיפר: ״זה אירוע שהתרחש לפני שבועיים בתחנת דלק. לא מחוץ לתחנה, אלא בתוך התחנה. הגיע אדם ברכב מסוג יונדאיי כדי לתדלק. בעמדה ממול היתה ח״כ עידית סילמן. הבחור זרק לעברה, ממרחק של 3-4 מטר: ״מכרתם את המדינה״. היא ישר ענתה לו בצעקות: ״אני אגיש נגדך תלונה״. הוא לא התקרב אליה, לא היה לידה, לא איים עליה ובוודאי שלא תקף אותה״.

א׳ֿ המשיך וסיפר לחדשות 0404: ״רק אחרי שהחל הסיפור לרוץ בתקשורת, הבנתי שזה האירוע המדובר. היום אני יודע שזו היתה סילמן. ברגע האמת לא כל כך חיברתי. לי אין שום קשר לאירוע. הייתי בתחנה, לקחתי כוס קפה ואז ראיתי את המפגש בניהם. באופן הכי ברור אני מעיד כי הבחור לא תקף אותה וכלל לא התקרב אליה למרחק שבו אפשר לתקוף״.

כזכור, סילמן שינתה גרסא ובהמשך אמרה כי האירוע היה מחוץ לתחנה ואולי כבר לפני כחודש – לכאורה כדי לגרום שלא לאתר מצלמות אבטחה מהתחנה. כך או אחרת, לא ברור אם האירוע תועד או לא, אך ע״פ העד, סילמן שיקרה כאשר סיפרה שהותקפה פיזית.

העד הוסיף ואמר לחדשות 0404: ״תדלקתי באותו היום בתחנה במודיעין ולכן יש לי גם קבלה של התדלוק. אני מאתר אותה ואיתה אגיע לקצין הכנסת למסור את עדותי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]