תקיפת הלקוחה במודיעין: בעקבות הפרסום ב-0404 המשטרה פתחה בחקירה - 0404
תקיפת הלקוחה במודיעין: בעקבות הפרסום ב-0404 המשטרה פתחה בחקירה 0404

תקיפת הלקוחה במודיעין: בעקבות הפרסום ב-0404 המשטרה פתחה בחקירה

לחדשות 0404 נמסר אמש (ראשון), כי תושבת מודיעין שהגיעה עם בנותיה התינוקות לרכוש מספר מוצרים בסופר מרכזי בישפרו מודיעין, התבקשה על ידי קופאית ערביה לעבור לקופה אחרת: "תעופי מפה לפני שארביץ לך".
 
הלקוחה ההמומה, שאלה בתדהמה, "מה תעשי לי??" ואילו הקופאית דחפה לעברה מיקסר ואמרה: "תמותי אמן. יהודיה מסריחה. זונה״.
 
ס' תושבת מודיעין כתבה: "בעלה, הבן שלי ואני נאלצנו לצאת מהעבודה ולבוא להיות איתה. הפניה שלי להנהלה הראשית נענתה ב״יטופל״ ודבר מעבר לזה על אף שאת הקניות נטשה שם וחזרה בחרדה הביתה.
 
אף פנינו למשטרה טלפונית נעננו ב-"תגיעו לתחנה" במקום להוציא לשם ניידת. הגיוני????? האם הגענו לזמן שנפחד בעיר העתיד שלנו?". תלונה הוגשה במשטרה. 
 
ס' ספרה לחדשות 0404: "בתי בחרדות איומות, לא ייתכן שנפחד. לא ייתכן".
 
בשלב זה לא ברור כיצד פעל הסניף, או מדוע לא הוזמנה ניידת באופן מיידי. מה שבטוח העיר מודיעין ומשטרת מודיעין בפרט כנראה עדיין לא פענחו איך לטפל בהתפרעויות זאת לאחר שפורסם בחדשות 0404 בחודש שעבר כי תושבים רבים במודיעין טוענים: אנחנו מוטרדים על ידי ערבים מידי יום, אין אכיפה. 
 
ממשטרת ישראל נמסר: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה, נפתחה חקירה שנמצאת בראשיתה. משטרת ישראל תמשיך לחקור את המקרה במקצועיות וביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת".
 
 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]