רה"מ: "נילחם על האמת עד שנבטל את ההחלטה השערורייתית של בית הדין בהאג" | צפו - 0404

רה"מ: "נילחם על האמת עד שנבטל את ההחלטה השערורייתית של בית הדין בהאג" | צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לפני זמן קצר (רביעי) על החלטת בית הדין בהאג, אשר הודיע היום באופן רשמי כי הארגון יחקור "פשעי מלחמה" של ישראל בעזה ויהודה ושומרון.

רה"מ נתניהו ציין דבריו כי "מדינת ישראל נמצאת תחת התקפה הערב. בית הדין המוטה בהאג קיבל החלטה שהיא תמצית האנטישמיות ותמצית הצביעות. הוא קבע שחיילינו הגיבורים והמוסריים, שנלחמים נגד הטרוריסטים האכזריים ביותר עלי אדמות, דווקא הם פושעי מלחמה. הוא קבע שכשאנחנו בונים בית בבירתנו הנצחית ירושלים – זהו פשע מלחמה.

בית הדין שהוקם כדי למנוע הישנות של הזוועות שהנאצים חוללו נגד העם היהודי, פונה עכשיו נגד מדינתו של העם היהודי. כמובן שאינו אומר מילה נגד איראן, סוריה ומשטרי רודנות אחרים שמחוללים פשעי מלחמה אמיתיים חדשות לבקרים.

במשך שנים פעלנו רבות מול מנהיגים ומול ממשלות נגד הכוונה הזאת, אבל כשבית הדין מוטה מראש נגד מדינת ישראל יש רק דבר אחד שנותר לעשות – להילחם על האמת. להילחם על האמת בכל המדינות, בכל הבמות, בכל הפורומים. להגן על כל חייל וחייל, כל מפקד ומפקד, כל אזרח ואזרח. אני מבטיח לכם שנילחם על האמת עד שנבטל את ההחלטה השערורייתית הזאת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]