ימינה: "בית הדין בהאג הוא גוף טבול בשנאת ישראל שמעודד טרור במקום להילחם בו" - 0404
ימינה: גרשון אלינסון, פלאש 90

ימינה: "בית הדין בהאג הוא גוף טבול בשנאת ישראל שמעודד טרור במקום להילחם בו"

מפלגת ימינה הגיבה לפני זמן קצר (רביעי) להחלטת בית הדין בהאג, אשר הודיע היום באופן רשמי כי הארגון יחקור "פשעי מלחמה" של ישראל בעזה ויהודה ושומרון.

מימנה נמסר: "בית הדין בהאג הוא גוף אנטישמי וטבול בשנאת ישראל שמעודד את הטרור במקום להילחם בו. החלטתו לפתוח בחקירה נגד מדינת ישראל מבזה אפילו את מעט הכבוד שעוד נותר למוסד זה.

בזמן שאויבנו יורים טילים, מניחים מטענים, דוקרים ורוצחים ישראלים כחיות אדם, בית הדין מחליט לחקור את ישראל במקום את רוצחי הילדים ושולחי המתאבדים. צה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם וימשיך להיות כזה. שום פייק חקירה לא תימנע ממדינת ישראל להגן על אזרחיה".

משרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד, נמסר: "החלטת בית הדין בהאג היא החלטה פוליטית, אומללה ואנטישמית. צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם, מגדלור לצבאות אחרים. בית הדין חרג מסמכותו וטוב יעשה אם יתמקד במדינות באזור שמבצעות פשעי מלחמה. נגן משפטית על חיילנו הגיבורים בכל מקום אשר יהיו".

ח"כ מתן כהנא מימינה הגיב גם הוא על החלטת בית הדין: "האג שמאג. ההחלטה האנטישמית של בית הדין בהאג לא תשנה את העובדה שצה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם. בהאג ימשיכו לפעול נגד דמוקרטיות ולהעלים עין מפשעים נגד האנושות שמבצעות דיקטטורות. עם ישראל תמיד ניצח את האטישמיות. גם את זו המחופשת ננצח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]