צה״ל שיקר ל-0404 בתגובתו: צפו בהוכחה שעד לרגע זה נמשכת הדרכה בעיר הבה״דים ע״פ הנצרות וישו - 0404
צילום: אתר מגל

צה״ל שיקר ל-0404 בתגובתו: צפו בהוכחה שעד לרגע זה נמשכת הדרכה בעיר הבה״דים ע״פ הנצרות וישו

בשבוע שעבר חשפנו כאן בחדשות 0404 כי צה״ל מלמד את חיילינו במבוא בקורס עזרה ראשונה איך להתנהג בצורה טובה – כפי שנוהגים בנצרות וכפי שישו נהג.

בקורס שנערך בעיר הבה״דים, בשיעור חובה, מלמד המפקד את חיילינו הטירונים ומעביר להם מצגת למידה על פי משל השומרוני הטוב – המשל המוכר מהברית החדשה. כך, מנסים להראות לחיילינו איך צריך להתנהג ואיך להיות טובים כמו… ישו.

כזכור, חיילים הגיבו בזעם בנושא והבהירו כי אינם מוכנים ללמוד את החומרים האלה. אחד מהחיילים הציג בפני חדשות 0404 שיחת וואטסאפ עם מפקדו, במהלכה שלח אליו את המצגת כדי שילמד.

דובר צה״ל סיפר בשבוע שעבר כי המצגת ישנה והשימוש בה הופסק לפני שנים והמצגת לא קיימת עוד. כך מסרו בדובר צה״ל: ״מדובר במצגת ישנה שהפסיקו להציג לפני שנים. הטענה כי נעשה במצגת שימוש לאחרונה תיבדק", אלא שבדיקת חדשות 0404 מוכיחה שלא רק שצה״ל מסר תגובה שקרית, אלא שאף עד לרגע זה (יום ראשון) המצגת נמצאת באתר. יתירה מכך, מפקדים הגיבו באתר על משוב בנושא, כאשר נשאלו מה לדעתם צריך לשפר באתר. התגובות של חלק מהמפקדים והחיילים מהימים האחרונים.

חיילים מוסיפים ומעידים כי הם ממשיכים לקבל עד לרגע זה את המצגת הכוללת את הנצרות, ישו והברית החדשה.

בנוסף, המצגת הועלתה לאתר רק ב-2018 – כך שלא ייתכן גם תיאורטית שהפסיקו להשתמש בה לפני כ-3 שנים.

בימים האחרונים פנו גורמים שונים, בהם ארגונים הנלחמים במיסיון, לרמטכ״ל, לשר הביטחון ולשרים בכנסת ודרשו כי יטפלו בנושא הקשה שנחשף כאן בחדשות 0404.

כאמור, כעת אנו חושפים כי צה״ל אולי החליט לעצור את הטירוף בעקבות חשיפת 0404, אבל בוודאי שהוא לא נעצר עד לפנייתנו בנושא.

קצין בכיר: ״צריכה לקום כאן ועדת חקירה. מכניסים לנו בכוח את הקרנות המשוגעות ותכנים שאסור להציג בצבא ההגנה לישראל. זה באמת אירוע חריג שמישהו צריך לשלם עליו״.

מארגון צו 1 נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״לא יאמן איך עבירה גוררת עבירה. חלק מהפיקוד הבכיר דורס את היהדות, מכניס נצרות, המפקד בשטח כופה אותה על החיילים והחיילות, ואז משקרים בדובר צה"ל במצח נחושה מול כל עם ישראל. אם הרמטכ"ל כוכבי רוצה מעט ערכים בצבא – עליו לשים לב כיצד תא"ל הדי זילברמן ממשיך את מורשת תרבות השקר שהוריש דו"צ הקודם, האלוף מוטי אלמוז, וקצין זה צריך להישפט עוד היום על פגיעה באמון הציבור בצה"ל. ביקשנו מהחיילים לפנות לרבנות הצבאית, שתחום היהדות תחת סמכותה, ואנו ממתינים לתגובתה החריפה. יש כאן מגה-פיגוע מסיונרי נגד חיילי צה"ל, שחייב להיות מתוחקר עד תום״.

את תגובת דובר צה״ל נביא בהמשך…

אתר מגל

אתר מגל

אתר מגל

אתר מגל

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]