קלנר: "אם בכיר בפרקליטות רוצה לחשוף פרשיית ענק, לאן יפנה? אין למי!" | צפו - 0404

קלנר: "אם בכיר בפרקליטות רוצה לחשוף פרשיית ענק, לאן יפנה? אין למי!" | צפו

לאור חשיפת פרשת הטיוח, חבר הכנסת אריאל קלנר ביקר היום (רביעי) את מערכת המשפט והאכיפה בישראל במהלך נאומו על העיוות הגדול של מערכות ללא ביקורת.

חה"כ קלנר: "שלשום נפל דבר בישראל. הווטרגייט של מערכת המשפט והאכיפה בישראל. לא פחות.

בשנים האחרונות, שתי עמדות התנגשו חזיתית. האם המערכת עושה שימוש בכוחה העצום, כדי לקדם מטרות פוליטיות, או שהכל קונספירציה אחת גדולה. שלשום זה נגמר.

מי שקרא את מייל ה"די לחכימא…" של שי ניצן, מייל שבו האמת מטויחת, לטובת מטרת העל: הפללת ראש ממשלה נבחר בישראל והפיכה שלטונית. מי שקרא את המייל הזה, כבר לא יכול להיות בדילמה. לא מקצועי ולא נטול פניות – שחיתות!

יש לי עכשיו שאלה: נניח שמחר בבוקר, בכיר בפרקליטות מבקש הסכם עד מדינה כי הוא רוצה לחשוף פרשיית ענק. לאן הוא פונה? מול מי הוא חותם? אין למי לפנות! זו הנקודה.

כשאין מי שיכול לחקור אותך או להגיש כתב אישום נגדך, אין לך שום מעצורים! ומי שמטייח זאת בנימוקים ש"המערכת תבדוק את עצמה", אינו מגן על הדמוקרטיה, אלא מגן על שחיתות ונלחם באמת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]