חנוך עוז על תגובת רמ״י בעניין בן ארי: ״תקנו תגובתכם ובטלו ההסכם עם העמותה״ - 0404
חנוך עוז על תגובת רמ״י בעניין בן ארי: ״תקנו תגובתכם ובטלו ההסכם עם העמותה״ יונתן זינדל, פלאש 90

חנוך עוז על תגובת רמ״י בעניין בן ארי: ״תקנו תגובתכם ובטלו ההסכם עם העמותה״

חנוך עוז, חבר מועצת ראש העין וחבר הוועדה לתכנון ובנייה בעיר, דוחה את תגובת רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לחדשות 0404 ומבהיר כי בניגוד לטענתם – לא ניתן להשכיר דירות במתחם שבו נמצא הנכס של ליאת בן ארי ובעלה.

בין השאר כתב עוז במכתבו: "ממתי במכרזי מינהל מקרקעי ישראל נכתב בהם איזה שימוש אסור? בהיותה שייכת למשפט הציבורי ידוע כי הכל אסור חוץ ממה שהותר. ישנה הוראה מפורשת וברורה בתנאי המכרז שחוזרת על עצמה מס פעמים כולל בחוזה החכירה ונספחיו לעמותה וכן בחוזה הבנייה והשלמת הפיתוח.

השוני בין חוזה הבנייה והשלמת הפיתוח בין חברה ליזם ברור כשמש בצוהרי היום לכל תלמיד בביה"ס יסודי, וקל וחומר לסטודנט משפטים שנה א', ושלא נדבר על יועצים משפטיים רמי דרג. עיננו רואות בבירור את היחס שמייחסים עורכי המכרז ובו הפרת תנאי זה לעיל מהווה הפרה יסודית שתוביל לביטול חוזה החכירה.

לאור האמור לעיל, הנכם נדרשים לתקן תגובתכם במידי וכן להורות על ביטול חוזה ההתקשרות עם העמותה או ממי מבין חבריה אשר הפר את תנאי חוזה הבנייה והשלמת הפיתוח כפי שהפרה  הגב' בן ארי ובעלה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]