ראש מועצת שומרון: "נתניהו אימץ את הרטוריקה של השמאל הקיצוני" - 0404
ראש מועצת שומרון: לע"מ

ראש מועצת שומרון: "נתניהו אימץ את הרטוריקה של השמאל הקיצוני"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, הגיב הערב (ראשון) בתקיפות לביקורת ראש הממשלה בנימין נתניהו על ראשי ההתיישבות, על רקע דחיית החלת הריבונות.

דגן השיב: "ראש הממשלה בנימין נתניהו שנכשל כישלון מחפיר ומביך ונמנע מלקיים את ההבטחה המרכזית שלו בשלוש מערכות הבחירות שהביאו לו את הניצחון בהן, מוסיף חטא על פשע ומאמץ את הרטוריקה של השמאל הקיצוני שמאשים את ההתיישבות בכל דבר שזז באזור.

ראש הממשלה שעכשיו תוקף אותנו הוא זה שרדף אחרינו לפני הבחירות והשתמש בנו כדי להעביר את המסר שהביא לו את הניצחון: ריבונות מלאה על כל הישובים ביהודה ושומרון. הוא לא אמר מדינת טרור בלב הארץ, הוא לא אמר להחיל ריבונות רק על הישובים שהשמאל רוצה שיישארו בשליטת ישראל ואת השאר להשאיר בחוץ, הוא אמר ריבונות מלאה. נתניהו השתמש בראשי ההתיישבות וזרק אותנו. ראש הממשלה הונה אותנו והונה את כל הציבור במדינת ישראל".

בקריאה לרה"מ הוסיף דגן: "החל את הריבונות המלאה עם ארצות הברית או בלי ארצות הברית, על זה נבחרת וזה מה שיציל את שארית האמון שנותרה בציבור אוהבי ארץ ישראל במנהיגותך. אם הריבונות לא תוחל וראש הממשלה ימשיך בספינים ובתרגילים הללו ראש הממשלה עלול לאבד את האמון של המחנה הלאומי ולאבד את השלטון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]