כץ הציע הגדלת שכר זמנית לעו"סיות, באיגוד מוחים: דורשים פתרון קבוע - 0404
כץ הציע הגדלת שכר זמנית לעו פלאש 90

כץ הציע הגדלת שכר זמנית לעו"סיות, באיגוד מוחים: דורשים פתרון קבוע

יו״ר איגוד העובדות הסוציאליות, ענבל חרמוני, הגיבה הבוקר (שלישי) להצעת שר האוצר ישראל כץ – להגדיל את שכר העובדות באופן זמני עקב השביתה.

חרמוני מסרה: ״16 ימים אין מי שיעזור לאשה נפגעת אלימות לצאת מהמקום שבו היא נמצאת בסכנת חיים. 16 ימים אין מי שיסייע לילדים בסיכון, לקשישים בבידוד, אין מי שיכתוב הסדרי ראייה וזוגות שמתגרשים ומשתמשים בילדים שלהם אחד נגד השניה ממשיכים בזה באין מפריע. אנחנו לא מוכנות לוותר, לא מוכנות להסתפק בפירורים, נגמרו הימים האלה, נגמרו.

מאות ואלפי מקרים לא מטופלים. הפייק ניוז שיש פה שירותי רווחה מתפקדים בישראל חייב להיפסק, אנחנו לא נהיה יותר עלה התאנה של מדינת ה-so called רווחה בישראל.

הבוקר ראיתי ששר האוצר אמר שהוא הציע לנו הצעות ושנציגות העובדים דחתה את ההצעות. בואו נשים דברים על דיוקם, ראשית, אני בהחלט מעריכה את שר האוצר, ההתערבות שלו אפשרה לנו להגיע במשא ומתן עד כדי נקודה מסויימת, זה אכן מוערך. אבל, מאז יום ראשון לא מדברים אתנו ואנחנו ביום השש עשרה לשביתה, מאז יום ראשון מהאוצר לא מדברים אתנו ולא אכפת להם!

מציעים לנו תוספות זעומות יש ומוגנות עד יוני 2021. ולזה אנחנו אומרות לא!

ראש הממשלה הזכיר מספר פעמים במסיבות עיתונאים שיוקצה כסף לעובדים והעובדות הסוציאליות ואני רוצה לומר לו: במשרד האוצר עוצמים את העיניים, אוטמים את האוזניים, סוגרים את פיהם, הכל כדי שלא נקבל וכדי שהנושא הזה לא יטופל וכדי שלא יהיו שירותי רווחה בישראל. משרד האוצר הוציא למכירת חיסול את השירותים החברתיים בישראל! בושה! בושה!״

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]