רונית תירוש בתגובה למכבי חיפה: "שופט המסך אמר שלא זיהה עבירה למרות שהיה מגע קל" - 0404
רונית תירוש בתגובה למכבי חיפה: יוסי שקל

רונית תירוש בתגובה למכבי חיפה: "שופט המסך אמר שלא זיהה עבירה למרות שהיה מגע קל"

יו"ר איגוד השופטים רונית תירוש, הגיבה הערב (שני) לפנייתה של מכבי חיפה בנוגע לאירועי משחק הדרבי מול הפועל חיפה והפנדל שנשרק לחובתה בזמן הפציעות של המשחק ואמרה: "על פי פרוטוקול IFAB ובהתאם להנחיותיו, איגוד השופטים אינו חושף את תוכן השיחות בין שופטי המסך(הוואר), היות ומדובר בהתייעצות פנימית בלבד. יתרה מזאת, קיימת עתירה עקרונית בנושא וזאת גם תגובתנו לעתירה.

יחד עם זאת, ביקשתי לבדוק את השיחה שהתנהלה בין שופט המסך, נאאל עודה, לבין השופט המרכזי איתן שמואלביץ׳ ואכן הומלץ לשופט להגיע ולבדוק במסך האם יש פנדל. שופט המסך אמר שלא זיהה עבירה למרות שהיה מגע קל אבל כזה שלא מצדיק לטעמו שריקה לעבירה. כידוע, בליגה הישראלית (כמו בכל אירופה), שלא כמו בליגה האנגלית, רק השופט המרכזי הוא המחליט והקובע.

הוועדה המקצועית תבחן את האירוע כולל מערכת השמע ותפרסם את מסקנותיה מחר. באשר לשיבוץ השופט במשחקי מכבי חיפה, רק משבץ השופטים איתן תבריזי הוא הקובע!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]