בן גביר לסמוטריץ': "עכשיו זה הזמן לגלות אחריות ולהציל את הימין" - 0404
בן גביר לסמוטריץ':

בן גביר לסמוטריץ': "עכשיו זה הזמן לגלות אחריות ולהציל את הימין"

עו"ד איתמר בן גביר הגיב לדברים שאמר שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' על איחוד במפלגות הימין וקיום פריימריז כשכבר לא אפשרי מפאת הזמן הקצר שנותר עד לבחירות. 

בן גביר: "בצלאל היקר, שמעתי את הדברים שנשאת בהצהרה לתקשורת, והאמת שהופתעתי. שנינו יודעים שלפני כשלושה שבועות נפגשנו בירושלים, ובמהלך אותה פגישה אתה הצעת שהרבנים יקבעו את סדר הרשימה. הסכמנו. לצערי, פתאום נעלמת. שבוע לאחר מכן דיברת על "פריימריז פתוחים בימין" – רעיון שהוא לטעמי מאוד נכון ומאוד ראוי: בואו ניתן לציבור להחליט.

לתדהמתי, לאחר שהבנת שעוצמה יהודית בעד הפריימריז הללו, חזרת בך, והתחלת לדבר על פריימריז במרכז המפלגה…

בצלאל, לא העת לספינים, להצהרות לא נכונות, לתדרוכים. הגיע הזמן לגלות אחריות, הגיע הזמן לוותר על האגו. בהסכם שעשינו עם הבית היהודי ועם הרב רפי פרץ שהוביל את ההסכם הזה, ויתרנו בעוצמה יהודית על הרבה דברים, אבל ידענו שגורל ארץ ישראל בסכנה. אני פונה אליך היום, כמה חודשים לפני שחס ושלום עלולה לקום ממשלת שמאל, חס ושלום עלולה לקום כאן ממשלה שתגרש יהודים מהבית.

אני פונה אליך ומבקש ממך: בוא, תגלה אחריות. בוא נשב עוד היום, הרב רפי פרץ, אתה ואני, ונסגור הסכם, נסגור חיבור, נסגור איחוד – שיביא לנצחון הימין בבחירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]