רפאל קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 200 מיליון שקלים למערכות לוחמה אלקטרוניות - 0404
רפאל קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 200 מיליון שקלים למערכות לוחמה אלקטרוניות דוברות רפאל

רפאל קיבלה הזמנות חדשות בהיקף של 200 מיליון שקלים למערכות לוחמה אלקטרוניות

חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ, המפתחת מייצרת ומספקת מערכות לחימה מתקדמות בחזית הצורך המבצעי ובקדמת הטכנולוגיה, מדווחת היום (שני) כי קיבלה הזמנות בהיקף של כ-200 מיליון שקלים. מדובר בהזמנות המשך עבור מערכות אלקטרו-אופטיקה מסוג "לייטנינג" לשימוש מטוסי קרב אמריקאים, בשיתוף עם חברת נורת'ורפ גרומן, וכן גם הזמנות המשך למערכת לוחמה אלקטרונית עבור מדינה באסיה. 

לרפאל מגוון מערכות אלקטרואופטיות הנמצאות בשימוש מבצעי בניהן "הלייטנינג", "הרקהלייט" ועוד, אשר הוכחו בקרב ונרכשו כבר על ידי מדינות רבות. ה"לייטנינג" של רפאל הינו פוד ניווט ותקיפת מטרות ביום ובלילה, אשר מותקן מתחת לכנף המטוס ומצויד בחיישנים מתקדמים המסוגלים לבצע משימות גם בתנאי מזג אוויר קשים. עד כה נמכרו אלפי מערכות "לייטנינג" של רפאל לעשרות מדינות ברחבי העולם וכן צברו למעלה ממיליון שעות טיסה מבצעיות.

דוברות רפאל

חברת רפאל מובילה בעולם בתחום פתרונות הלוחמה האלקטרונית, לרבות מערכות אוויריות, יבשתיות וימיות הנמצאות בשימוש מבצעי במספר צבאות בעולם. פתרונות הלוחמה האלקטרונית של רפאל כוללים הגנה מלווה וצמודה למטוסים, חסימה, תקיפה ועוד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]