אליסף עזרא תוקף - איימן עודה ויובל סמו צוחקים על "מוות ליהודים" בפריים טיים, את מי זה מצחיק? - 0404
+
צילום: צילום מסך

אליסף עזרא תוקף – איימן עודה ויובל סמו צוחקים על "מוות ליהודים" בפריים טיים, את מי זה מצחיק?

בפוסט שכתב בעמוד הפייסבוק שלו, אליסף עזרא תוקף את ערוץ 12 על שידור דבריו של ח"כ איימן עודה בפריים טיים במהלך התוכנית "ארץ נהדרת". בסרטון ניתן לראות את עודה פונה לקהל הערבי בבקשה שיצביעו בבחירות הקרובות ובסיום דבריו שאל אותו יובל סמו (בתפקיד אשר נהג המונית), מה אמר? ועודה עונה: "איטבח אל יהוד", לקול צחוקם של השניים. 

הפוסט זכה למאות שיתופים ותגובות זועמות.

אליסף עזרא כתב:

"מוות ליהודים. בזמן השיא של הטלוויזיה. שני אנשים מתלוצצים על מוות ליהודים. אחד יהודי. השני לא. אחד שייך לעם שעבר שואה בשביל לחיות בעולם. השני שייך לקבוצה שרק רוצה לרוקן לנו את הדם. ושניהם ביחד הפכו לאחד. והם חושבים שזה מצחיק.

את מישהו זה מצחיק שבליל שבת מחבלים פרצו לבית משפחת פוגל ורצחו בזמן הקידוש עם דקירות סכינים וירי רובים זוג הורים ושלושה ילדים?

את מישהו זה מצחיק שבליל שבת מחבלים פרצו לבית משפחת סולומון, רצחו את האב יוסי ז"ל, את הבן אלעד ז"ל, את הבת חיה ז"ל ופצעו קשה את אם המשפחה,
טובה שתבדל"א?

את מישהו זה מצחיק שמחבל רצח את אורי אנסבכר ז"ל במדינה שלה והכתים בדם את האדמה שלה, בזמן שהיא בסך הכל יצאה מביתה ורק רצתה להתנתק לכמה רגעים מהשגרה?

את מישהו זה מצחיק שמחבל רצח את יותם עובדיה ז"ל בזמן שהוא יצא מביתו במטרה להכין ארוחת הפתעה לאשתו לכבוד יום האהבה, והשאיר את הראל בן השלוש ואיתי בן השבעה חודשים יתומים, ואת אשתו, טל שתיבדל לחיים ארוכים, אלמנה?

יש דברים שעליהם לא צוחקים. וכמה מטומטמים אנחנו יכולים להיות בשביל לצפות בשני מטומטמים אחרים שצוחקים לנו בפנים בכוונה תחילה. ארץ נהדרת אתם הפח של הפח – ומי שצופה בכם האשפה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com