השר ארדן למשה חוגג: ״מברך אותך על הפעילות למיגור הגזענות במגרשי הכדורגל״ - 0404
השר ארדן למשה חוגג: ״מברך אותך על הפעילות למיגור הגזענות במגרשי הכדורגל״ דוברות בית״ר ירושלים

השר ארדן למשה חוגג: ״מברך אותך על הפעילות למיגור הגזענות במגרשי הכדורגל״

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, נפגש היום (שלישי) עם בעלי בית״ר ירושלים משה חוגג, מנכ״ל הקבוצה מוני ברוש ויו"ר המועדון, אלי אוחנה.

בפגישה השתתפו מנכ"ל המשרד לבטחון הפנים צ'יקו אדרי, ראש חטיבת האבטחה במשטרת ישראל תנ"צ מוריס חן, נציגי היחידה למניעת אלימות בספורט וגורמי האכיפה במשטרת ישראל.

השר ארדן שוחח עם הנהלת המועדון על פעילות הקבוצה למיגור האלימות והגזענות ועל המשך המאבק המשותף בהן במטרה לאפשר לכל אוהדי הקבוצה מרחבי המדינה ליהנות מצפיה ועידוד במשחקי הקבוצה באופן בטוח ונקי מגילויי גזענות ושנאה.

השר בירך את חוגג על פעילותו ואמר: "כאוהד בית"ר מילדות, אני מברך את המועדון ואותך על הפעילות לשיפור חווית הספורט ולמיגור גילויי גזענות מהמגרשים.

משטרת ישראל השקיעה המון בשנים האחרונות כדי להיאבק באלימות בספורט ואני מצפה ממנה ומפרקליטות המדינה להפעיל את כל הכלים והסמכויות כדי להיאבק באותם אלו שפוגעים בציבור כולו וגם מכתימים את שמה של ישראל ברחבי העולם בשל האלימות והקריאות הגזעניות שמשחקות לידיים של אויבנו ומחרימנו".

משה חוגג: "אנחנו שמחים מאוד מהדרך בה השר פועל, משתף איתנו פעולה ורואה איתנו עין בעין את המטרה אליה אנחנו חותרים. נמשיך לדבוק ב'ואהבת לרעך כמוך' ככלל יסוד עבורינו, כשמערכת האכיפה לצידנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com