נייר חדרה: תוצאות כספיות לרבעון הראשון של 2019 - 0404
נייר חדרה: תוצאות כספיות לרבעון הראשון של 2019

נייר חדרה: תוצאות כספיות לרבעון הראשון של 2019

ההכנסות הסתכמו בכ-456 מיליון שקלים בהשוואה לכ-454 מיליוני שקלים ברבעון המקביל אשתקד. החברה ממשיכה ביישום תוכנית השקעות רב שנתית, בקצב שנתי של כ-100 מיליון שקלים ונערכת לגידול הצפוי בהיקף הסחר האלקטרוני בישראל ע"י הרחבת כושר הייצור.

גדי קוניא, מנכ"ל נייר חדרה: "במהלך הרבעון הראשון של 2019 המשכנו בביצוע מהלכים שיניחו תשתית להמשך התפתחותה וצמיחתה של נייר חדרה בשנים הקרובות. מהלכים אלו נעשים מתוך בחינה של מגמות השוק ארוכות הטווח אשר נותרו חיוביות, ומבוססות על גידול האוכלוסייה ועלייה ברמת החיים, ומייצרות גידול בביקוש למוצרי אריזה וקרטון. חלק מהגידול בביקוש העולמי לאריזות קרטון נובע מעלייה משמעותית בהיקפי הסחר המקוון, שבארץ נמצא עדיין בחיתוליו. נייר חדרה נערכת לגידול עתידי בהיקף הסחר האלקטרוני גם בישראל, בין היתר ע"י הרחבת כושר הייצור, קליטת ציוד להדפסה דיגיטלית מתקדמת והקמת פעילות PackLy למסחר באריזות קרטון בעיצוב אישי לשוק המקוון.      

התוצאות הכספיות ברבעון זה הושפעו ממגמות מאקרו עולמיות, ובהן ירידת מחירי המכירה של גלילי הנייר לקרטון והתחזקות השקל. השפעת הגידור הטבעי הקיים בין מגזר ייצור גלילי הנייר למגזר אריזות הקרטון טרם באה לידי ביטוי ברבעון זה ואנו מעריכים שברבעונים הבאים היא תבוא לידי ביטוי באופן שממחיש את האינטגרטיביות של יחידות הקבוצה.

אנו ממשיכים בתוכנית השקעות רב שנתית בהיקפים כספיים משמעותיים ובמקביל בוחנים הזדמנויות לפיתוח מנועי צמיחה המשיקים לתחומי הליבה שלנו, במטרה להמשיך ולשפר את רווחיות החברה בטווח הארוך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]