תגובות ברשת על כך שאין עצורים בפרשת השחתת בית הכנסת: "אם זה היה מסגד - נערים היו עצורים במרתפי השב"כ" - 0404
+
תגובות ברשת על כך שאין עצורים בפרשת השחתת בית הכנסת: "אם זה היה מסגד – נערים היו עצורים במרתפי השב"כ"

תגובות ברשת על כך שאין עצורים בפרשת השחתת בית הכנסת: "אם זה היה מסגד – נערים היו עצורים במרתפי השב"כ"

תגובות קשות ברשת קוראות למשטרת ישראל ולשב"כ להגביר הילוך בחקירת השחתת בית הכנסת "שיח ישראל" בשכונת קריית יובל בירושלים.

כזכור, בחדשות 0404 פורסם אמש (שלישי), כי למשטרה אין כל קצה חוט ולמרות שנעצרו מספר חשודים לחקירה, הם שוחררו מכיוון שלא נמצאה ראייה הקושרת אותם למעשה הנתעב. 

האירוע הקשה התרחש לפני כחודש, אז הגיעו מתפללי בית הכנסת לתפילת שחרית וכשפתחו את בית הכנסת נחרדו לגלות שארון הקודש נפרץ בפראות, ספרי התורה הושלכו לרצפה ונזק רב נגרם למקום. בנוסף, גנבו הפושעים כספים מהמקום.

יונתן סינדל, פלאש 90

יונתן סינדל, פלאש 90

התגובות ברשת קוראות למשטרה לשים ידם על הפושעים ומאשימות את המשטרה והשב"כ בזלזול בחקירה מכיוון ש"זהו מקום הקדוש ליהודים, ולא לערבים".

חלק מהתגובות: "בסה"כ פשע נגד יהודים ועוד דתיים אין סיבה להשקיע יותר מידי". "המשטרה לא מנסה מספיק בגלל זה אין לה קצה חוט". "אם היה נשרף מסגד אוי מה היה קורה. כל זרועות הביטחון היו מוקפצים ועובדים עד שהיו מוצאים את האשמים. כולם צבועים במה שקשור ליהודים, מגעילים". "מוזר. כשהיה צריך אז מצאו DNA על אבן…". "כי זה בית כנסת – אם זה היה מסגד היו מוצאים מיד!". "השב"כ היה צריך לחקור את זה. אה, הוא עסוק עם נערי הגבעות".

 

.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com