ביום שיוכיחו שגבר יכול להכנס להריון - להט״ב לא יהיה בניגוד לטבע - 0404
+
ביום שיוכיחו שגבר יכול להכנס להריון – להט״ב לא יהיה בניגוד לטבע רונן דורון

ביום שיוכיחו שגבר יכול להכנס להריון – להט״ב לא יהיה בניגוד לטבע

אי אפשר לכופף את הטבע. את הטבע לא ניתן לשנות. אין כאן רק עניין של דת או הלכה. ממש לא. יש כאן עניין של מציאות ואת המציאות, אתם יודעים, לא ניתן לשנות. ניתן לסלף, להמציא שהיא נראית אחרת, אבל לשנות? זה לא יילך.

בין זכותו הבסיסית של כל אדם לנהוג על פי רצונו, בביתו שלו, ובין הזכות הבסיסית של כולנו להתנהל על פי ההגיון והטבע – קיים מרחק עצום.

שמעתי את דברי שלמה קרעי מהליכוד על כך שלהט״ב (המצאה שמאלנית כדי שהדבר יקבל ביטוי), הוא דבר הנוגד את הטבע. אני לגמרי מסכים איתו. מי שטוען אחרת – נוגד את ההגיון והמציאות.

אין צורך לחשוש מלומר את האמת. ההיפך הוא הנכון. אבא ואבא לא יכולים להתקיים בטבע. אם נמלא עיר רק בגברים, כמה זמן היא תחזיק מעמד? ילדים לא יהיו שם והעיר תעלם מהעולם בתוך כמה עשרות שנים.

אל תתבלבלו, אין לי עניין לנסות ולכפות על מאן דהוא כיצד להתנהג. לכל אדם זכות הבחירה, אך במרחב הציבורי שלנו, מדינת היהודים אינה יכולה לקדם אג׳נדות הפוגעות בציבור נרחב ואינה יכולה לאפשר מצעדי גאווה. אם מדברים על כפייה – זו הכפייה. לכפות עלינו לקבל דבר שאינו מן הטבע.

ביום שיצליחו להוכיח לנו שניתן לקיים חיים וליצור חיים חדשים ללא בן זוג מהמין השני, אצטרף לאלה שאינם פועלים על פי הגיון וטוענים כי מדובר בפעולה של הטבע.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com