ביזיון: בתאגיד השתמשו בתמונות ״יזכור״ להספיד ח״כים שכשלו בליכוד. בתמונות: גם קרא ובוקר שאיבדו את יקיריהם - 0404
ביזיון: בתאגיד השתמשו בתמונות ״יזכור״ להספיד ח״כים שכשלו בליכוד. בתמונות: גם קרא ובוקר שאיבדו את יקיריהם

ביזיון: בתאגיד השתמשו בתמונות ״יזכור״ להספיד ח״כים שכשלו בליכוד. בתמונות: גם קרא ובוקר שאיבדו את יקיריהם

מהכסף של כולנו – כך חוגג הביזיון בתאגיד השידור כאן. מרוב עומס כספי הציבור שנזרקים לטובת תאגיד התקשורת השנוי במחלוקת (כ-800 מיליון ש״ח בשנה), כבר לא יודעים שם היכן לבזבז את הכסף הרב שקיבלו.

בדף פייסבוק ״שם״ השייך לתאגיד והמתיימר להיות סאטירי (ממש עצוב ולא מצחיק), החליטו להספיד ח״כים בליכוד שלא הצליחו להתברג במקום ריאלי בפריימריז הליכוד ולמעשה יסיימו את דרכם הפוליטית.

התאגיד פרסם תמונות ״יזכור״ ועליהם שם את תמונות חברי הכנסת, תוך שהוא מבזה את מפעל ההנצחה לחללים שנפלו במערכות ישראל.

כואב במיוחד לראות את תמונתו של שר התקשורת איוב קרא. קרא, הוא אח שכול ואח נוסף שלו נפצע קשה בלבנון. שני דודיו נהרגו לאחר שלחמו לצד היהודים עוד בטרם הקמת המדינה.


כואב מאוד לראות גם את תמונתה של נאווה בוקר לצד נר הזכרון, שעבורה מסמל את האסון הקשה שעברה כשאיבדה את בעלה תנ״צ ליאור בוקר, שניספה באסון הכרמל כשניסה לחלץ צוערים מהאוטובוס הבוער.

יש גבול לחגיגה שמתאפשרת לתאגיד השידור כאן על חשבון משלם המסים. עד לרגע זה אף לא אחד מעיתונאי התאגיד, אשר יודעים לבקר אחרים בסטטוסים ארסיים, לא פצה פיו ולא מחה נגד ביזוי חללי מערכות ישראל ופגיעה במשפחות השכולות וביזוי נבחרי הציבור. בושה! פשוט בושה!

מתאגיד השידור כאן נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״שם הוא עמוד סאטירי המתייחס לבחירות מזווית סאטירית, בדומה לתוכנית סאטירית, וכך יש להתייחס אליו. שמחים שהעמוד הטרי מייצר עניין וקשובים גם לביקורת״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]