הקשר יוסי בניון חזר לבית"ר ירושלים: "שמח ונרגש מאוד" - 0404
+
הקשר יוסי בניון חזר לבית"ר ירושלים: "שמח ונרגש מאוד"

הקשר יוסי בניון חזר לבית"ר ירושלים: "שמח ונרגש מאוד"

הקשר יוסי בניון, חוזר לבית״ר ירושלים. הקשר הוותיק חתם היום (שלישי) על חוזה עד סוף העונה בקבוצה של ניר קלינגר ובסיומה יחבור לצוות המקצועי של המועדון ויסייע בפיתוח מחלקת הנוער. 

בהודעה הרשמית נמסר: "השחקן המעוטר ושיאן ההופעות הבין-ארציות במדים הלאומיים סיכם וחתם על שובו לקבוצה עד לתום העונה הנוכחית כשחקן.

בסיום העונה יחבור לצוות המקצועי של המועדון לפיתוח מחלקת הנוער וטיפוח שחקנים צעירים, שזוהי התשתית החשובה ביותר עבור המועדון וכניסתו של יוסי יכולה לתרום רבות מניסיונו והיכרותו מחלקות נוער, התנהלותן והתפתחותן בתחנות בהן עבר בקריירה העשירה שלו.

אנו רואים בשילובו של יוסי כחלק אינטגרלי מהמועדון צעד חשוב כחלק מבניית אסטרטגיה מקצועית עם אופק לטווח הרחוק, כבכל המועדונים הגדולים בעולם בהם שחקנים בעלי עבר מפואר לוקחים חלק בעשייה המקצועית".

בעלי המועדון משה חוגג אמר לאתר הרשמי: "כבוד גדול עבורי ועבור המועדון לסגור מעגל ולהשלים את חזרתו של יוסי לבית"ר, הצהרתי עם הגעתי כי אני רואה בבית"ר מקום דרכו אפשר לעשות שינוי חברתי, והגעתו של יוסי בניון לבית"ר עם השתלבותו העתידית בצוות המקצועי היא חלק משינוי תפיסתי גם בכל הנוגע לתרבות הספורט במדינה".

מאמן הקבוצה ניר קלינגר סיפר: "כשהבעלים משה חוגג, פנה אלי בנוגע לחזרתו של יוסי בניון לבית"ר נתתי אור ירוק, כיוון שהוא יכול בהחלט לתרום מבחינה מקצועית. במקביל ביקשתי שתוכניות הרכש לא תפגענה. אני שמח שהדברים סוכמו ויוסי מצטרף אלינו".

יוסי בניון: "אני שמח ונרגש מאוד לחזור למועדון בית"ר ירושלים ולסיים את הקריירה במקום המיוחד הזה. כולי ציפייה למפגש עם האוהדים, לאווירה של טדי ולאתגר הגדול שאליו אני מגיע דרוך ומחויב.

אני מודה למשה חוגג, לצוות המקצועי ולהנהלה על האמון ועל הרצון הגדול לעבוד ביחד גם בשנים הבאות ובעבודה משותפת להוביל את המועדון להצלחה".