ההקלטה חשפה את פעיל השמאל אומר לערבים: ״לא נצא מפה בלי שתכניסו לנו - תעשו אינתיפאדה שלישית״ - 0404

ההקלטה חשפה את פעיל השמאל אומר לערבים: ״לא נצא מפה בלי שתכניסו לנו – תעשו אינתיפאדה שלישית״

ארגון השמאל ״לוחמים לשלום״, הנתמך ע״י הקרן לישראל החדשה, הסית לפגיעה ופעולת טרור נגד יהודים – כך עולה מהקלטות שנחשפו אמש בתכנית ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20 – הקלטות שביצע ארגון ״עד כאן״ ששתל ״פעיל״ בתוך ארגון השמאל.

בהקלטות, אומר בין השאר פעיל שמאל יהודי כי הוא מציע לערבים לבצע אינתיפאדה שלישית כדי לגרש מכאן את היהודים. הפעיל אמר את הדברים לערבים במהלך מפגש ״דו לאומי״: ״אנחנו לא נצא מפה בלי שתכניסו לנו. אני לא אמור להגיד את זה כי אני מ״לוחמים לשלום״, אבל נראה לי שהישראלים יצאו מפה רק אם תעשו אינתיפאדה שלישית״.

עוד הוקלט, במהלך סיור אקולוגי, שביצע הארגון לתיירים ושמאלנים, כי אנשי ההתנחלויות גורמים למחלות סרטן לכפרים הערבים, מאחר והם מזרימים ביוב, מובילים חזירים במשאיות ועוד. את כל השקרים האלה מפיץ ארגון ״לוחמים לשלום״, שפעיליו סיפרו כי הוא מקבל כספים מהקרן לישראל חדשה בצורה עקיפה, כדי שלא ייראה שזה מגיע מהקרן. עוד נחשפו שם הפגישות שלהם עם אבו מאזן ואנשי ארגון הטרור פתאח. (צפו בקטע מתוך התכנית ״האולפן הפתוח״.

ערוץ 20

ערוץ 20

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]