הפקרות ביטחונית: נערים מותקפים ונאלצים להתחבא במערה וצה״ל? מגיב במו״מ בבקשה מהערבים לעזוב את המקום - 0404

הפקרות ביטחונית: נערים מותקפים ונאלצים להתחבא במערה וצה״ל? מגיב במו״מ בבקשה מהערבים לעזוב את המקום

זה כבר הפך להפקרות של ממש. נערים לא יכולים לטייל בארץ ישראל. בארצם שלהם. בזמן שממשלת ישראל אישרה (רק לאחר שביתת רעב) תקציב למרכיבי הביטחון לכבישים העוקפים ביהודה ושומרון, היא ממשיכה לשכוח את היהודים המתגוררים במקומות החשובים ביותר בארצנו – אותם יישובים המהווים מעטפת הגנתית על יתר חלקי הארץ.

קבוצת נערי בר מצווה יצאה לטיול של בוקר יפה. יש נערים שמעדיפים לקבל אופניים חשמליים, אייפון 10 חדש או לטוס עם ההורים לטיול בעולם, אך יש כאלה שמעדיפים פשוט לטייל בארצנו המדהימה. כן, בארץ ישראל. במקומות שרבים אחרים לא מכירים אפילו את קיומם. אותם נערים, מצפים שברגע האמת יהיה מי שיגן עליהם, אבל בפועל, פעם אחר פעם פוגעים ביהודים ברחבי הארץ – בירושלים, בעוטף ירושלים, באזור העמקים, בעכו, ברחבי יהודה ושומרון ועוד. זה הפך למשחק: ׳נתקוף ומקסימום יחזירו לנו באיזה רימון גז שממש לא עושה עלינו רושם׳ – כך הם מרגישים.

קבוצת הנערים טיילה להנאתה כדי ללגום עוד מטר מאדמת ארץ ישראל, אלא שאז קבוצה של כ-100 מטורפים, חולי נפש וצמאי דם החלו לתקוף אותם בסלעים ובאבנים, חטפה נשק של הורה מאבטח, ריססה גז מדמיע על הילדים ובאיומי האקדח שנחטף הערבים שדדו מהילדים מכשירים סלולריים וציוד אישי. המטרה היתה ברורה: לרצוח כמה שיותר ילדים. לרצוח ביהודים. צמאי הדם המשיכו, עד שהורה אחד הבין שאין שום ברירה – שלף את נשקו וירה. כתוצאה מהפעולה החשובה – חוסל מפגע ערבי.

כוחות צבא שהוזעקו למקום, החלו לפזר את הערבים באמצעים לפיזור הפגנות. הבנתם את זה? הם מנסים לרצוח ילדים ואנחנו מחזירים להם ברימוני עשן וגז ובמקביל ניהלו מו״מ עם קבוצת ערבים שצרה על מערה שבתוכה הסתתרו הנערים המפוחדים.

פעם, כאשר צבא ההגנה לישראל פעל בלי ידיים קשורות, אירוע כזה לא היה עובר לסדר היום. מייד היה נכנס גדוד או שניים לתוך כפר צמאי הדם וחיילינו היו מבהירים להם שאיתנו אסור להתעסק. סגר לכמה ימים היה הכרחי כבר מיד לאחר התקיפה, אבל כאן, בצבא של אביגדור ליברמן, מעדיפים לפזר עם הרוח.

משהו קרה לנו. משהו מאוד לא טוב עובר עלינו. עובר על הממשלה, על הצבא. אם יהודים היו תוקפים ערבים באבנים, כולכם יודעים כיצד היה מסתיים האירוע… גינויים בכל מקום, כותרות ענק, מעצרים מנהליים וכמובן – גולת הכותרת: חקירה ע״י המחלקה לפשיעה לאומנית במשטרה.

כאשר ערבים תוקפים יהודים ומנסים לרצוח אותם ואף פוצעים כמה מהם, זה מסתיים רק בדרך אחת: זימון לחקירה של ההורה היורה, מן הסתם החרמת נשקו ותפילות –  תפילות שלא יועמד לדין. פשוט בושה!

בסרטון: כוחותינו מנהלים מו״מ עם הערבים בעת שהנערים מסתתרים במערה. בתמונות: הורה פצוע וכוחותינו בזירת הפיגוע).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com