אלוף תמיר היימן מונה לראש אגף המודיעין, סא״ל לירון בטיטו למפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה - 0404
אלוף תמיר היימן מונה לראש אגף המודיעין, סא״ל לירון בטיטו למפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה דובר צה"ל

אלוף תמיר היימן מונה לראש אגף המודיעין, סא״ל לירון בטיטו למפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה

שורה של מינויים חדשים בצה״ל דיון השיבוצים התקיים היום בראשות הרמטכ"ל ואושר ע״י שר הביטחון.

לתפקיד ראש אגף המודיעין ימונה מפקד הגיס הצפוני והמכללות הצבאיות, אלוף תמיר היימן.

לתפקיד ראש אגף המבצעים ימונה ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, אלוף אהרון חליוה.

לתפקיד מפקד פיקוד הדרום ימונה ראש אגף המודיעין, אלוף הרצי הלוי.

לתפקיד מפקד פיקוד המרכז ימונה ראש אגף התקשוב וההגנה בסייבר, אלוף נדב פדן.

לתפקיד ראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה ימונה ראש חטיבת המבצעים, תת- אלוף איציק תורג׳מן, שיועלה לדרגת אלוף.

לתפקיד ראש אגף התקשוב וההגנה בסייבר ימונה תת-אלוף ליאור כרמלי, שיועלה לדרגת אלוף.

לתפקיד מפקד הגיס הצפוני והמכללות הצבאיות ימונה תת- אלוף אמיר ברעם, שיועלה לדרגת אלוף.

לתפקיד מפקד ביה״ס לפו״ש ומפקד הגיס המטכ״לי ימונה ראש חטיבת התורה וההדרכה, תת- אלוף מוטי ברוך, שיועלה לדרגת אלוף.

שיבוצים נוספים:
סא״ל לירון בטיטו ימונה למפקד החטיבה הדרומית באוגדת עזה ויועלה לדרגת אל״ם.
אל״ם איתמר בן חיים ימונה למפקד חטיבת יהודה באוגדת יהודה ושומרון.
סא״ל דוד שפירא וסא״ל שגיב דהן ימונו למפקדי חטיבות בנימין ושומרון באוגדת יהודה ושומרון (יסוכם בנפרד).
סא״ל רועי לוי ימונה למפקד עוצבת ברעם בעוצבת הגליל ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל אבינעם אמונה ימונה למפקד חטיבת הגולן בעוצבת הבשן יועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל יצחק בן בשט ימונה למפקד החטיבה המרחבית שגיא בעוצבת אדום ויועלה לדרגת אל״ם.
אל״ם אברהם רחמים ימונה לסגן מפקד עוצבת הפלדה.
אל"ם גיא ברגר ימונה לסגן מפקד עוצבת האש.
אל"ם רפאל וולפסון ימונה לסגן מפקד עוצבת געש.
אל"ם כפיר כהן ימונה לסגן מפקד אוגדת יהודה ושומרון.
אל"ם יעקב ולר ימונה לסגן מפקד אוגדת עזה.
אל"ם אבינעם סטולוביץ ימונה למפקד המרכז לאימונים באש במרכז לאימוני יבשה.
סא״ל א׳ ימונה למפקד התותחנים בפיקוד הדרום ויועלה לדרגת אל״ם.
אל״ם מ׳ ימונה לקצין אג"ם של מפקדת העומק.
סא״ל א׳ ימונה לקצין המודיעין של מפקדת העומק ויועלה לדרגת אל״ם.
אל"ם זיו ברק ימונה לנספח צה"ל בגרמניה.
אל"ם איתי ברין ימונה לנספח צה"ל בפולין.
אל"ם תדהר דאר ימונה לנספח צה"ל בבריטניה.
סא״ל ע׳ ימונה למפקד חטיבת חצי האש בעוצבת האש ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל יצחק גץ ימונה למפקד חטיבת ירושלים בעוצבת עידן ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל ארז אלקבץ ימונה למפקד חטיבת כרמלי בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל אייל שוימר ימונה למפקד חטיבת הנגב בעוצבת סיני ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל אורן שמחה ימונה למפקד חטיבת עציוני בעוצבת געש מווילנה לדרגת אל״ם.
סא״ל אביחי זפרני ימונה למפקד חטיבת יפתח בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אל״ם.
אל"ם רועי סבירסקי ימונה למפקד חטיבת הזקן בעוצבת הגליל.
סא״ל נריה ישורון ימונה למפקד חטיבת יפתח בעוצבת הבשן ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל גד דרור ימונה למפקד עוצבת אדירים בעוצבת הגליל ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל איתמר לסרי ימונה למפקד עוצבת התקומה בעוצבת המפץ ויועלה לדרגת אל״ם.
סא״ל אהוד ביבי ימונה למפקד עוצבת התבור בעוצבת אדום ויועלה לדרגת אל״ם.