סטנדרט חדש בבנייה: בית אוטונומי - 0404
+
סטנדרט חדש בבנייה: בית אוטונומי מיכאל קויימן, ויקיפדיה

סטנדרט חדש בבנייה: בית אוטונומי

בעידן שבו מכוניות כבר נוסעות ללא נהג, זאת הייתה רק שאלה של זמן עד שנכיר את הבית האוטונומי – זה שיפעיל עבורכם את מערכות הבית גם ללא כל לחיצה על כפתור בבית. המערכת החדשה של חברת wizeit מאפשרת שליטה באמצעות חיישנים מיוחדים והטלפון הסלולרי על כל מערכות הבית כמו מצלמות האבטחה, מערכות בקרה למזגנים, חיישני אקלים וניטור הסביבה, מפסקים, אמצעי אבטחה מתקדמים, מערכות השקייה חכמה, שליטה במערכות מדיה, חיישני תנועה ובקרת מגע, לחצן מצוקה ועוד.

אם עד היום חברות בנייה סיפקו מערכות בית חכם בסיסיות הכוללות שליטה על התריסים חשמליים ושליטה על תאורה בלבד, חברת משולם לוינשטין מעלה את הרף בסטנדרט המקובל בענף הנדל"ן והיא תחל להטמיע את המערכת החדשה כבית גאון אשר מרבית האפשרויות הכלולות בה יהיו חלק בלתי נפרד מהמפרט הטכני של הדירה.

הפרויקט אותו מקימה החברה בכפר יונה הוא הפרויקט הראשון שבדירות הנמכרות בימים אלו מוטמעת מערכת בית גאון כחלק מהסטנדרט. לא מדובר בפרויקט יוקרה אלא בפרויקט למשפחות צעירות בכפר יונה, כשמחיר דירות 5 חדרים החל מ- 1.76 מיליון ש"ח.

שרון בן צבי, סמנכ"ל השיווק בחברת משולם לוינשטין מציינת כי "ממש לנגד עינינו העולם מתקדם ומשתנה ובעידן הטכנולוגי המתקדם, הבנו שאנחנו חייבים לדבר בשפה המשתנה של הלקוחות שלנו. לכן החלטנו להתחיל להטמיע את המערכות הללו כחלק מסטנדרט הבנייה שלנו. חשוב לי להדגיש כי בעוד שהרבה מאוד זוגות צעירים מעדיפים להמתין למחיר למשתכן, הם יכולים למצוא כבר היום אלטרנטיבות אחרות במחירים שפויים, כמו למשל הדירות אותן אנו משווקים בכפר יונה, כשהסטנדרט שהם יכולים לקבל עולה על המפרט הטכני ממחיר למשתכן בכמה רמות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com