בן גביר ברמב"ם: "הזוי שמחבל שירה על חיילים ולוחמי ימ"מ מטופל על חשבוננו בבית חולים ישראלי" - 0404

בן גביר ברמב"ם: "הזוי שמחבל שירה על חיילים ולוחמי ימ"מ מטופל על חשבוננו בבית חולים ישראלי"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע הערב לבית החולים רמב"ם כדי למחות נגד העובדה שהמחבל שירה בחיילים מטופל בבית החולים בישראל. בן גביר הגיע עד לכניסת החדר בו מאושפז המחבל זביידי, שם הודיעו לו השוטרים הצבאיים כי אין כניסה לחדרו של המחבל ולא אפשרו כמו כן לאיימן עודה ואנשי ציבור נוספים להיכנס. בן גביר קיבל את בקשתם לא להיכנס לחדר ואיחל להם הצלחה.

בכניסתו למחלקת טיפול נמרץ מסר ח"כ בן גביר כאשר ברקע נשמעים קריאות "מוות למחבלים": "רק בישראל מחבל שירה לעבר לוחמים, מטפלים בו, מצילים את החיים שלו. הפכנו הבדיחה במזרח התיכון. אני נכנס עכשיו לראות את התנאים, לראות את מה הוא מקבל. אני חושב שזה הזיה אחת גדולה, רק בישראל מסוגלים לעזור ולטפל במחבלים שדקה לפני זה, ירו לעבר לוחמים, ירו לעבר חיילים, השתגענו. זה פשוט טרללת".

יצויין כי במהלך ‏ביקורו בביה"ח פגש ח"כ בן גביר ביהודי שאמר לו שבא להתאשפז ולא היה לו מיטה פנויה בזמן שהמחבל זביידי מטופל שם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]