״חייך ושתה אלכוהול, זה לא עניין אותו - היינו בהלם״ - בני גנץ חגג במסיבה בממילא כשממול התפרעויות ערבים בהלוויה | צפו - 0404
צילום: 0404

״חייך ושתה אלכוהול, זה לא עניין אותו – היינו בהלם״ – בני גנץ חגג במסיבה בממילא כשממול התפרעויות ערבים בהלוויה | צפו

שר הביטחון בני גנץ חגג ביום שישי במסיבת יום הולדת שנערכה בשדרות ממילא בירושלים, בדיוק בעת שמטרים ספורים משם נערכה הלוויתיה של העיתונאית הערבייה, שלוותה בהתפרעויות גדולות.

במהלך האירוע נדהמו הנוכחים לשמוע קולות פיצוץ, צעקות רמות ״אלללה ואכבר״ ולראות במקביל את השר חוגג, מחייך, מצטלם ומתראיין למגזין.

משתתף, באירוע לחדשות 0404: ״באמת שאין לי מילים. שמענו בחוץ צעקות ״אלללה ואכבר. זה במרחק שתי דקות הליכה. לידנו ממש. אח״כ שמענו הדי פיצוץ, קולות ירי – הבנו שיש בלגאן אטומי. הבנתי שאני לא יכול לצאת מהמקום. ראינו את המאבטחים הולכים ולוחשים לגנץ באוזן. פנו אליו כמה אנשים ושאלו אותו – ״יש בלגאן שלם בחוץ. למה אתה פה?. רק זמן קצר קודם לכן הוא שמע על לוחם ימ״מ שנהרג. איך הוא מבלה? מה הוא עשה במקום כזה״?

המשתתף המשיך וסיפר: ״הוא רק חייך, שתה אלכוהול וכלום לא הפריע לו. אני בהלם עד עכשיו. דברנו ביננו שם ולא הבנו מה הקטע. כל המדינה בלחץ למה שעלול היה להתפתח והאיש, שהוא שר הביטחון של ישראל, שותה אלכוהול, מחייך ומצטלם בדיוק כשזה מתרחש לידינו״.

נוכחים באירוע סיפרו כי מדובר במסיבת יום הולדת שערך יחצ״ן מוכר ונקבעה מראש. ״הנוכחים נדהמו לראות את שר הביטחון שם, כשבחוץ הכוחות שלנו מסכנים את חייהם״, סיפר המשתתף.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]