חבר הכנסת אופיר כץ הגיש הצעה דחופה לכנסת: פגיעה, הסתה והמרדה של ח"כים כנגד כוחות הביטחון - 0404
חבר הכנסת אופיר כץ הגיש הצעה דחופה לכנסת: פגיעה, הסתה והמרדה של ח

חבר הכנסת אופיר כץ הגיש הצעה דחופה לכנסת: פגיעה, הסתה והמרדה של ח"כים כנגד כוחות הביטחון

חבר הכנסת אופיר כץ הגיש הצעה דחופה לסדר יומה של הכנסת בגין פגיעה, הסתה והמרדה של חברי כנסת כנגד כוחות הביטחון של מדינת ישראל.

בדברי ההסבר של ההצעה נכתב:

בשבועות האחרונים אנו עדים פעם אחר פעם, לחברי כנסת אשר עוברים על החוק, תוקפים, מסיתים וממרידים כנגד כוחות הביטחון הישראלים.

לפני כחודש העלה ח״כ איימן עודה סרטון בו אמר: ״זוהי בושה שאחד מבנינו יצטרף לכוחות הביטחון של הכיבוש, תזרקו להם את הנשק בפרצוף״.

ביום רביעי האחרון קראו במליאה חברי הרשימה המשותפת לחיילי צה״ל רוצחים.

ביום חמישי האחרון ח״כ אחמד טיבי הפריע לשוטר בתפקידו וסייע לעצור לברוח לאחר שנחשד בהשלכת חפץ.

ביום שישי האחרון ח״כ אימאן חטיב יאסין מרע״ם העלתה סרטון שבו איחלה שיתוק לשוטרי ״המשטרה הברברית הגזענית, משטרת הכיבוש״. ובנוסף, ח״כ עופר כסיף תקף שוטר והכה אותו בראשו.

למרות כל האירועים החמורים הללו, המהווים עבירות ברורות על החוק, ולמרות פניות חוזרות ונשנות ליועמ״שית ולפרקליט המדינה לפתוח בחקירות כנגד ח״כים אלו, אשר פוגעים באופן ישיר בכוחות הביטחון, מסיתים, ממרידים, ומבעירים את השטח בתקופה כל כך רגישה בטחונית, שום צעד לא נעשה נגדם מצד גורמי אכיפת החוק.

על כן, אבקש להעלות את הנושא לסדר יומה של הכנסת בדחיפות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]