הרב אליהו קורא לציבור שלא לשתוק על תופעת חולצות ה-M16 ותמיכת הערבים בטרור - 0404
הרב אליהו קורא לציבור שלא לשתוק על תופעת חולצות ה-M16 ותמיכת הערבים בטרור

הרב אליהו קורא לציבור שלא לשתוק על תופעת חולצות ה-M16 ותמיכת הערבים בטרור

רבה של העיר צפת, הרב שמואל אליהו, קורא לציבור שלא לשתוק נוכח תופעת הערבים המסתובבים בכל רחבי ארצנו כשהם לובשים חולצות שחורות שעליהן מודפס מאחור תמונת נשק מסוג M16 כאות הזדהות עם הטרור הגובר בארצנו ועם המאבק הערבי המזויין.

הרב אליהו קרא לציבור לפטר עובדים ערבים שמגיעים עם חולצה של תמיכה בטרור ואף לבזות ברחוב ולסלק מהעיר את כל מי שיסתובב עם חולצה כזו ברחוב.

הרב שמואל אליהו: "שאלו אותי מה לעשות עם ערבי שבא לעבודה עם חולצה כזו. התשובה שלי הייתה אם אתה בעל הבית – תפטר אותו בלי פיצוים. ואם אתה עובר אורח – תצעק עליו ברחוב בקולי קולות "רוצח". תצעק עליו ברבים שאנשים מסביבך. אל תפחד, תצעק עליו שילך מהעיר שלך. תגרש אותו בבזיון. אל תפחד. שהם יפחדו ממך. גרש אותו מהעיר.

אם הוא עובד בחנות שאתה קונה בה או בתחנת הדלק. תדבר עם בעל הבית בתקיפות. מותר גם לעורר את הציבור להחרים חנות כזו. זו ממש מצווה".

יש לציין כי כבר לפני מספר ימים נשלחה פנייה ממערכת חדשות 0404 למשטרת ישראל בבקשה לתגובה מה עמדת המשטרה בנושא ומדוע לא נעצרים ערבים בחשד להסתה לאלימות וטרור. עד כה מסרבת המשטרה להתייחס ורק ציינו כי "הנושא נמצא בבחינה על ידי הגורמים הרלוונטים". לא ידוע על עצורים בחשד להסתה לטרור בעקבות תופעות חולצות התמיכה בטרור.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]