קריסת משפט נתניהו | פילבר: "החוקרים לא רצו לשמוע וסתמו לי את הפה" - 0404
קריסת משפט נתניהו | פילבר: אורן בן חקון

קריסת משפט נתניהו | פילבר: "החוקרים לא רצו לשמוע וסתמו לי את הפה"

עד המדינה שלמה פילבר ממשיך להעיד בביהמ"ש בחקירות הנגדיות ונחקר על ידי הסנגור של משפחת נתניהו, עורך הדין בן צור. ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו התייצב גם כן בדיון.

ראובן קסטרו

בן צור הציג סרטון של פילבר ברשות ניירות ערך ופילבר העיד: "נתניהו נתן לי יד חופשית. בתחילת הדרך הוא נתן לי שתי הנחיות: אחת, תשאיר את התחרות שם. שתיים, אל תעלה מחירים. כל השאר, תעשה מה שאתה חושב".

על החוקרים והחקירה אמר פילבר: "הרגשתי שמנסים לדחוף לי בכח מילים לפה". פילבר הוסיף: "החוקר הבכיר אמר לי תן לי את הראש של נתניהו או אלוביץ'". פילבר הוסיף ואישר: "החוקרים רצו שאשנה גרסה".

פילבר הוסיף: "הבנתי מהחוקר שאם לא ״אזכר״ יאריכו לי את המעצר". "החוקרים לא רצו לשמוע על מקרים אחרים שבהם נהגתי בדיוק כפי שנהגתי בבזק. הם סתמו לי את הפה".

פילבר אמר כי הוא מרגיש מאוים מצד התביעה: "משוגרים כלפי איומים ברשתות החברתיות. יש כתב משפט שמקורותיו ידועים שטרח היום בבוקר להגיד מה אני צריך לומר היום בעדות ומה לא – ומה יקרה אם אני אגיד את מה שאני לא צריך להגיד. בתודעה שלי האיום הזה הגיע מהצד של התביעה. היום בשונה מהמון מקרים אחרים, זה השפיע עלי. שעה לפני שאני צריך לעלות לדוכן אני רואה בזה סוג של איום, אזהרה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]