ח״כ מעוז: גם בפגרה - כך פגעה הקואליציה בזהות היהודית - 0404
ח״כ מעוז: גם בפגרה – כך פגעה הקואליציה בזהות היהודית

ח״כ מעוז: גם בפגרה – כך פגעה הקואליציה בזהות היהודית

ראש השדולה לחיזוק ושימור הזהות היהודית, ח״כ אבי מעוז, התייחס בפתיחת כנס הקיץ במליאת הכנסת לפגיעה הקשה בזהות היהודית שנמשכה גם במהלך הפגרה על ידי הקואליציה. מעוז הודיע כי בנאומים הבאים הוא יסקור "מקצת מהנזקים שהקואליציה הפוסטמודרנית הזאת הספיקה להסב לדמותה וזהותה של מדינת ישראל במהלך הפגרה".

"לפני כחודש וחצי", פתח מעוז, "פורסם על ביקורן של שרת החינוך והשרה לשוויון חברתי בגן בו הן חנכו את התכנית לשוויון מגדרי במסגרת פיילוט ב- 77 גני ילדים. תחת מסווה של מניעת "הסללה" מתוך רצון לתת לילדים ולילדות להתפתח לאן שהם רוצים, עורכים המשרדים הללו ניסוי אנושי חסר תקדים בילדים".

לדבריו של מעוז "מדובר בהנדסת תודעתם של ילדי ישראל על פי מתווה מוכן מראש מבית מדרשו של הפמיניזם הרדיקלי. משרד שאמור לעסוק בחינוכם של ילדי ישראל בתור שליחם וידם הארוכה של ההורים, עוסק במקום זאת בהסללה שלהם לאג'נדות פרוגרסיביות קיצוניות. כך כאשר מציגים בפניהם שלל אפשרויות להקמת משפחה, כחלק מפירוק מבנה המשפחה המסורתי. כך כאשר מטמיעים בהם "שפה שוויונית מגדרית", שכל כולה מלחמה פמיניסטית כחלק מתפיסה שרואה בלשון הקודש שפה מדכאת ופטריארכלית.

רק להזכיר מדובר בשפה של: שכינה, תורה, נשמה, נפש, אהבה, אמונה, תשובה, תפילה, צדקה ועוד שלל מילים, הכי קדושות שיש לנו, שכולן בלשון נקבה. אבל ככה זה כשלא נותנים לעובדות לבלבל את האג'נדה. וכך כאשר שוטפים להם את המוח כאילו אין זהות מובחנת של איש ואישה, ומחדירים להם מגיל צעיר ביותר הזיות על כך שהם יכולים לבחור להחליף את מינם, כאילו היה מדובר בהחלפת גרביים.

זהו פשוט ניסיון למחוק ממוחם הרך את מציאות טבע הבריאה שעל פיו יש איש ויש אישה, וזה ממש לא אותו דבר, כפי שכל מי שלא איבד את השכל הישר מבין ויודע. ואני תמה. האם הורי הילדים בגנים שבהם מופעל הניסוי האנושי הזה מודעים לתכנים ולאג'נדות שעומדות ביסודו ולעובדה שילדיהם שותפים בעל כורחם לניסוי חברתי? האם מישהו ביקש מאותם הורים לאשר את השתתפות ילדיהם בניסוי האנושי הזה?

ידידי, ח"כ ניר אורבך, כל דקה נוספת שהממשלה הזאת קיימת, זה עוד נזק למדינת ישראל ולזהותה היהודית. צריך להחליף את הממשלה הזאת ומהר, ואפשר לעשות זאת עוד בכנסת הנוכחית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]