פיגוע הגרזנים באלעד | אלמנת הנרצח מבקשת: "עם ישראל - חוסו עלינו בשעה הקשה שלנו" - 0404
פיגוע הגרזנים באלעד | אלמנת הנרצח מבקשת:

פיגוע הגרזנים באלעד | אלמנת הנרצח מבקשת: "עם ישראל – חוסו עלינו בשעה הקשה שלנו"

אלמנתו של אורן בן יפתח, אחד משלושת נרצחי הפיגוע הקטלני באלעד שהסיע את שני המחבלים הטרוריסטים לעיר ונרצח על ידיהם ברכבו, ביקשה הלילה (ראשון) בפוסט שכתבה בפייסבוק: "עם ישראל, תחוסו עלינו בשעה הקשה שלנו".

"כמה רוע יכול להיות כשהאצבע קלה על המקלדת", הוסיפה. "תנו לנו בבקשה להתאבל בימי השבעה מבלי לעסוק בהתגוננות מפני התקפות מרושעות".

בהודעת המשפחה נמסר: "אנו מזועזעים מהשיח ברשתות החברתיות ובתקשורת בניסיון המתועב לקשור את בננו האהוב אורן הי"ד לפיגוע הנפשע שהוא בעצמו קורבן שלו. אורן עבד כנהג הסעות ישר ותמים שעבד לפרנסתו. כמו שנהג מונית לא בודק מי עולה לו למונית, ככה לא נדרש ממנו לבדוק אישורי עבודה או שהייה. וזאת בניגוד לקבלן שמעסיק פועלים.

אורן הסיע רב לשיעור תורה ועל כך אין מחלוקת. על פי הנאמר בתקשורת, ייתכן שבסיום הנסיעה הזו התבקש להסיע פועלים לשיפוץ בית כנסת וכך עשה רק מבלי לדעת כמובן שזו נסיעת המוות שלו. לפי הידוע לנו אורן נאבק כמו גיבור במרצחים המנוולים שתקפו אותו עם הגיעו לבית הכנסת בגרזן וסכין וטבחו בו כמו בתקופות הכי אפלות בגולה של טבח יהודים.

המשפחה כעת מתמקדת באבל הקשה שהוא מכה נוספת בסדרה של אסונות שפקדו את המשפחה בשנים האחרונות. כל מחשבותינו הם לסייע לאלמנה ול-6 הילדים להתמודד עם השבר הנורא. כולנו תקווה שהמחבלים הארורים ייתפסו ויוצאו להורג בדיוק באופן שהם סיימו את חייו של אורן הי"ד".

אלן מלכה

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]