ביזיון: במשך שבועות כ-10 ציורי גרפיטי מסיתים נגד נתניהו בליווי צלב קרס - המשטרה לא חוקרת, התקשורת לא מדווחת - 0404
ביזיון: במשך שבועות כ-10 ציורי גרפיטי מסיתים נגד נתניהו בליווי צלב קרס – המשטרה לא חוקרת, התקשורת לא מדווחת יצחק פלדמן

ביזיון: במשך שבועות כ-10 ציורי גרפיטי מסיתים נגד נתניהו בליווי צלב קרס – המשטרה לא חוקרת, התקשורת לא מדווחת

במשך כמה שבועות מרוחים לאורך רחוב עזה, בסמוך לבית ראש הממשלה בירושלים כעשר כתובות גרפיטי מסיתות כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בגרפיטי – איור של ראש הממשלה בנימין נתניהו, צמד המילים ״הקיסר לקיסריה״ ועל מצחו צויר צלב קרס. מדובר בהסתה לפגיעה בראש הממשלה וכן בעבירה על החוק האוסר ציור סממנים נאציים וכן בהשחתת רכוש ציבורי.

לפחות עשרה ציורי גרפיטי מרוחים לאורך הרחוב וגלויים לעיני כל ובטח למשטרת ישראל, הנמצאת במקום באופן קבע, אך אינה עושה דבר. אף אחד לא מיהר למחוק את האיורים הקשים והמסיתים, לא חוקר את הנושא, הנשיא לא גינה ואילו כלי התקשורת כלל לא עוסקים בנושא. על אחד מהאיורים כתב עובר אורח ״שמאלנים יבוא יומכם״.

אמש, מיהרו כולם לדווח ולהוציא הודעות לסלולר בעקבות כתובות שנמצאו נגד ריבלין. ככל הנראה מדובר בכתובות ישנות, אך התקשורת מיהרה לחגוג. כאשר מדובר בראש הממשלה, את אף אחד זה לא מעניין. ימין? שמאל? תשפטו אתם!

עו״ד אייל פלטק, המייצג את חדשות 0404, יגיש תלונה במשטרה בדרישה לחקור מי ריסס את כתובת הנאצה הקשות והשחית רכוש ציבורי, לאתרו ולמצות עמו את הדין. פלטק: ״עצוב שבמדינת ישראל מסיתים נגד ראש הממשלה ואף אחד לא עושה דבר. פעם אחת זה פסל בדמותו ובעיטות בראש הפסל, בפעם האחרת זה ציור על חבל תלייה, גרפיטי מסוכן בתל אביב וכעת מול ביתו. מתי תתעורר המשטרה? כשיקרה אסון״?

יצחק פלדמן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com