"לא היו הרבה אנשים באוהל האבלים" | קריאה לציבור להגיע לנחם את משפחת הנרצח בפיגוע - 0404

"לא היו הרבה אנשים באוהל האבלים" | קריאה לציבור להגיע לנחם את משפחת הנרצח בפיגוע

ויאצ'סלב (דניאל) גולב, תושב בית שמש בן 23, נרצח כשהגן בגופו על ארוסתו, ויקטוריה פליגלמן, בפיגוע באריאל בליל שבת האחרונה.

היום (רביעי) ביקר בסוכת האבלים בבית משפחת גולב ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו יחד עם שרה רעייתו, אך מנחמים אחרים שהגיעו סיפרו כי המקום לא גדוש באנשים רוב הזמן וקראו להגיע למקום ולעטוף את המשפחה השכולה.

שי גליק, מנכ"ל בצלמו, סיפר בתום ביקור באוהל האבלים: "השתתפתי היום בניחום אבלים בבית משפחת גולב שבנם דניאל נרצח באכזריות בפיגוע קשה בעיר אריאל בליל שבת האחרון. ההורים עלו מרוסיה ודניאל היה הבן הבכור שדאג לכל והיה עמוד השדרה של הבית.

כהשלמת הכנסה דניאל היה מנקה בית כנסת ופעם סיפר לגבאי שהחלום שלו היה להיות כל היום בבית הכנסת. הוא ציין שלא ממש זכה לזה אבל לפחות בשעות האלו הוא זוכה לשהות בבית כנסת. מספרים על דניאל שתמיד כיבד את הדת ואת הדתיים ועמד לצידם בכל נושא. הוא היה מגיע לשמחת בית השואבה בבתי הכנסת בשכונה ועושה סלטות כדי לשמח ולשמוח.

לפני שבוע וחצי התארס והמשפחה תיכננה לעשות מסיבה גדולה. לצערי לא היו הרבה אנשים באוהל האבלים.

בואו לנחם. זה כל כך חשוב שהמשפחה תרגיש שהיא עטופה ואהובה. לא צריך כלום – פשוט בואו. בואו לנחם! שימו בוייז רחוב נהר הירדן 60 בית שמש או אוטובוס מירושלים 617 ותל אביב 412 ופשוט בואו.

עמדתי שם בצפירה והאמא פשוט בכתה בכי תמרורים. וכולנו בכינו איתה. הבנו שאנחנו משלמים מחיר יקר על זכותנו פה בארץ. אז בואו. אפשר לבוא עד מוצאי שבת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]