גנץ: "האירוע של איציק סעידיאן ניער את המערכת - חייבים את חיינו לאלה שלחמו ונפגעו" - 0404
גנץ: תומר ניוברג, פלאש 90

גנץ: "האירוע של איציק סעידיאן ניער את המערכת – חייבים את חיינו לאלה שלחמו ונפגעו"

שר הביטחון בני גנץ התראיין הבוקר (רביעי) לרגל ציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. גנץ אמר בריאיון לגלי צה"ל: "הזיכרון של חללי צה"ל ופעולות האיבה לאורך השנים הוא זיכרון כואב. אנחנו מודעים לצורך המהותי שלנו להמשיך ולהגן על מדינת ישראל בכל מחיר, כי אין לנו ארץ אחרת".

על המצב הביטחוני וגל הטרור בארצנו, אמר גנץ: "ידענו פיגועים בתקופה האחרונה, אני מקווה שלא יהיו עוד. אני לא יכול להבטיח את זה, אני יכול לומר שצה"ל פועל כדי לשמור על הביטחון ככל שאפשר. ישראל היא מדינה למודת אירועים, נתמודד עם הדברים אם וחלילה יקרו ונמשיך לפתח את המדינה החשובה שלנו".

"האירוע של איציק סעידיאן ניער את המערכת", התייחס גנץ לסוגיית נכי צה"ל. "אנחנו חייבים את חיינו לאלה שלחמו ונפגעו ונמשיך לעשות הכל כדי שהם יוכלו להשתקם ולהמשיך בחייהם למרות הפציעות. ננסה לעשות הכל על מנת להקל על התהליך הזה, אנחנו משנים את שערי הכניסה, לא מחטטים בעברם של אנשים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]