בנימין זוכרת: נר זיכרון הונח על קברי הנופלים - 0404
בנימין זוכרת: נר זיכרון הונח על קברי הנופלים מועצה אזורית בנימין

בנימין זוכרת: נר זיכרון הונח על קברי הנופלים

עובדי המועצה האזורית בנימין סיימו היום (שלישי) להניח נר וגלויה על כל חלקה של חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה שהיו תושבי המועצה. את הפרויקט המיוחד הובילו באגף לשירותים חברתיים.

הנר והגלויה חולקו בקברי הנופלים ברחבי הארץ. בגלויה כתב ראש המועצה ישראל גנץ כתב בשם עובדי ותושבי המועצה למשפחות: "בני משפחה יקרים, כשאתם עומדים כאן כעת על קבר יקירכם במקום היקר והקדוש לכם, אתם לא עומדים לבד. אנו תושבים בנימין כולם, עומדים איתכם. עוד עומד איתנו עם ישראל כולו.

דורות של אבות ואימהות שבנו את האומה שלנו וכספו לבנות בארץ ישראל את עצמאותינו שבליבה ציון, עומדים איתכם ואיתנו, מצדיעים ודומעים, ומספרים כי יקירכם חקוק לעד בסיפור תקומתו של עמנו.

לכאב שלכם, שלנו, יש תקווה. זהו כאב שבונה קומות נוספות בעם ישראל כמאמר דוד המלך בספר תהילים הזורעים בדמעה, ברינה יקצורו", נכתב למשפחות.

טקס יום הזיכרון של מועצת בנימין ייערך ביום רביעי בשעה 10:00 באתר יד לבנים בצומת המשטרה הבריטית, במקום בו נפלו שבעה חיילים ושלושה אזרחים בפיגוע הקשה במרץ 2002. הטקס ישודר בעמוד היוטיוב של המועצה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]