"ברמדאן התמודדנו עם קיצוניים משני הצדדים" | זעם בימין על דברי ראש אגף המבצעים במשטרה - 0404
זהר עזר

"ברמדאן התמודדנו עם קיצוניים משני הצדדים" | זעם בימין על דברי ראש אגף המבצעים במשטרה

ראש אגף המבצעים במשטרה, סיגל בר צבי, התבטא באופן שערורייתי והשווה בין הטרור הערבי הרצחני שגבה את חייהם של אזרחים ישראלים רבים במהלך חודש הרמאדן ולקראתו ל"אלימות יהודית" מדומיינת, ואמר כי "בחודש הרמדאן התמודדנו עם קיצוניים משני צידי המתרס", זאת למרות שרק צד אחד ניסה לבצע פיגועים ולרצוח חפים מפשע – הצד הערבי.

בתגובה לדברים תקף יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר: "הסימטריה שעושה ראש אגף מבצעים במשטרה שבה היא משווה בין התוקפים למותקפים היא סימטריה פסולה ופוליטית, שמנסה להצדיק מעשי טרור ואלימות נגד יהודים. הגיע הזמן שבמקום שמשטרת ירושלים תנסה להצדיק טרור היא תשמור על אזרחי המדינה. כניעה מזמינה טרור".

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) מסר בתגובה: "ההתבטאות של ראש אגף המבצעים סיגל בר צבי לפיה "בחודש הרמדאן נאלצנו להתמודד עם קיצוניים משני צידי המתרס" היא תמצית הביטוי של משטרת 'מדינת כל אזרחיה' ולא משטרת המדינה יהודית.

לידיעת ראש אגף המבצעים במשטרה סיגל בר צבי בחודש הרמדאן נרצחו בפיגועים בת"א ובאריאל ארבעה יהודים. בנוסף ל-11 נרצחים שנרצחו לקראת חודש הרמדאן בבאר שבע, בחדרה ובבני ברק. כל הפיגועים היו רק מצד אחד של המתרס ולא מהצד היהודי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]