יאיר רביבו: "בלוד קיבלתי החלטה עקרונית ואידיאולוגית שיהיו זיקוקין" - 0404
יאיר רביבו: יוסי שקל

יאיר רביבו: "בלוד קיבלתי החלטה עקרונית ואידיאולוגית שיהיו זיקוקין"

בימין חלוקים היא ההחלטה לבטל את הזיקוקין ביום העצמאות היא החלטה ראויה שנועדה להטיב עם הלומי קרב או שמדובר בהחלטה פוליטית שמטרתה מזעור החגיגות ופגיעה נוספת בריבונות ישראל. גם הלומי קרב חלוקים אם יש לבטל את הזיקוקין ולצד הקוראים לביטול האירוע המסורתי יש בין הלומי הקרב כאלה שקובעים כי לא מדובר בגורם עד כדי כך מפריע שצריך לבטלו תוך פגיעה בחגיגות.

ראש עיריית לוד, יאיר רביבו, לא מצטרף למהלך של הממשלה לביטול הזיקוקין ביום העצמאות וקובע כי כל עוד ערבים יורים זיקוקין באופן בלתי חוקי בעיר – אין סיבה שיהודים לא יחגגו יום בשנה עם זיקוקין.

יאיר רביבו: "בלוד קיבלתי החלטה עקרונית ואידיאולוגית שיהיו זיקוקין. בעיר שבה לצערנו יורים זיקוקין לא חוקיים חשוב להעביר מסר שיש יום בשנה שבו הזיקוקין מאושרים, מפוקחים ועם חבלן משטרה. כשהכנסת תואיל בטובה לחוקק את חוק הזיקוקים שלי, שבו אדם שיורה ללא אישור יקבל 3 שנים בכלא ו-50 אלף קנס, אשקול שוב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]