האם השכולה קוראת לחברי הקואליציה שלא להגיע לטקסי הזיכרון: "הקימו ממשלה עם תומכי טרור" - 0404
האם השכולה קוראת לחברי הקואליציה שלא להגיע לטקסי הזיכרון:

האם השכולה קוראת לחברי הקואליציה שלא להגיע לטקסי הזיכרון: "הקימו ממשלה עם תומכי טרור"

מירב חג'אג', חברת פורום בוחרים בחיים ואמה של סגן שיר חג'אג' הי"ד, שנרצחה בשנת 2017 בפיגוע בטיילת ארמון הנציב בירושלים, קראה היום (ראשון) לחברי הממשלה שלא להגיע לטקסים ביום הזיכרון.

מירב חג'אג' אמרה במהלך ריאיון לרדיו 103 כי "הבקשה שלנו מהם, שלא יגיעו, פשוט ככה. הכי פשוט שבעולם. הגעתם לטקסי הזיכרון, היא סוג של זילות כלפי הילדים שלנו.

כל נציגי הממשלה הזאת, בצורה הכי פשוטה, היות והממשלה הזאת הוקמה קודם כל בסוג של שקר מבחינתנו. אנחנו, אישית, היינו פעילים של ימינה, חלקנו חברים בפורום 'בוחרים בחיים'. בנט, בזום, הבטיח לנו לטפל בטרור, הבטיח לנו דברים מסוימים, הישיבה עם עבאס לא עמדה בכלל על הפרק.

מבחינתנו, עבאס הוא תומך טרור לכל דבר. גם בנט ושקד אמרו שרע"מ תומכי טרור, לפני פחות משנה. תומכי טרור זה לא משפט שלנו, זה דברים שגם בנט ושקד ואלקין וימינה וגם ליברמן, אלה דברים שאמרו כל הזמן, ועכשיו הם החליטו להקים איתם ממשלה. מבחינתנו, זה לא יעלה על הדעת שהם יושבים איתם בממשלה, אנחנו רואים את כל ההתנהלות של הממשלה וההתרפסות של הממשלה הזאת ומה שקורה, עכשיו הם יבואו לטקסי יום הזיכרון כאילו כלום ויחבקו אותנו? לא מתקבל על הדעת, מבחינתנו, לא עובר בגרון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]