מפקד הימ"מ עלה לדרגת תנ"צ: "היחידה נמצאת בחוד החנית של הלחימה בטרור" - 0404
מפקד הימ דוברות המשטרה

מפקד הימ"מ עלה לדרגת תנ"צ: "היחידה נמצאת בחוד החנית של הלחימה בטרור"

ניצב משנה ח', מפקד הימ"מ, עלה הבוקר (ראשון) לדרגת תנ"צ, בטקס שנערך במטה הארצי בירושלים במעמד סגל הפיקוד של המשטרה ובני משפחתו של ח'. את הדרגה העניקו לו השר לביטחון הפנים, מפכ"ל המשטרה ומפקד מג"ב, לאחר שהשלושה אישרו את העלאת התקן של מפקד הימ"מ באופן קבוע לדרגת תת ניצב.

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי: "אם רק היו יודעים אזרחי מדינת ישראל את שעושים בימ"מ. הלחימה העיקשת בטרור, לכידת מחבלים, סיכול טרור ופעילות מול הפשיעה הקשה ביותר, זו שפוגעת באיכות חייהם של האזרחים. הימ"מ היא הזרוע הארוכה שלנו למשימות המיוחדות והמורכבות ביותר.

לוחמים מובחרים ומפקדים מעולים בראשם עומד היום תת ניצב ח'. לאחר שהבאנו להכרזת הימ"מ כיחידה הלאומית ללוחמה בטרור של מדינת ישראל, אך זה טבעי שיעלה תקן מפקד היחידה לדרגת תת ניצב כהוקרה והערכה כלפי היחידה ומפקדה".

דוברות המשטרה

מפקד מג"ב, ניצב אמיר כהן: "אני מברך את מפקד היחידה, מפקדי ולוחמי הימ"מ לרגל העלאתו בדרגה של ח' לתת-ניצב. ההעלאה מבטאת את ההערכה והאחריות הגדולה שמוטלת על היחידה שהוגדרה כיחידה הלאומית ללוחמה בטרור לביטחון האזרחים.

אתמול נחשפנו לעוד שיתוף זרועות מוצלח בין צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל שהוביל את לוחמי הימ״מ ללכוד את המחבלים הנפשעים שביצעו את הרצח של המאבטח הגיבור באריאל. נמשיך לרדוף בכל זמן ומקום את מבקשי רעתנו. ברכות לח׳ על קידומו לדרגת תנ״צ כמפקד הימ״מ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]