אחרי התדרוכים נגדו והאיומים על חייו | בן גביר יצא בקמפיין נגד ראש השב"כ: "נכשלת, תתחיל לעבוד" - 0404
אחרי התדרוכים נגדו והאיומים על חייו | בן גביר יצא בקמפיין נגד ראש השב

אחרי התדרוכים נגדו והאיומים על חייו | בן גביר יצא בקמפיין נגד ראש השב"כ: "נכשלת, תתחיל לעבוד"

בעקבות הדלפת חוות דעת של שירות הביטחון הכללי נגד יו"ר עוצמה יהודית חבר הכנסת איתמר בן גביר, לפיה בן גביר הוא: "נפץ שצריך לנטרל", הודעה שיכולה להתפרש גם כהזמנה לפגיעה בחבר הכנסת בן גביר, פרסם הבוקר (שישי) יו"ר עוצמה יהודית מודעה נגד ראש השב"כ, רונן בר.

במודעה נכתב בין היתר: "רונן בר ראש השב"כ – נכשלת בהר הבית, נכשלת בבאר שבע, נכשלת בבני ברק וחדרה, נכשלת בעזה, ועכשיו אתה מאשים את איתמר בן גביר ואומר שצריך לנטרל אותו? תפסיק לתדרך, תתחיל לעבוד!".

ח"כ בן גביר מסר בתגובה: "מדובר בכשלון של ראש השב"כ שבמקום לעבוד בשטח ולטפל בטרור, הוא מתדרך נגד חבר כנסת בכלי התקשורת. ראש השב"כ צריך לדעת שמילים יכולות להרוג ואמירה בסגנון 'בן גביר נפץ ונפץ צריך לנטרל', עשויה להביא חלילה לאלימות ופגיעה. אני דורש מרה"מ בנט, השר לפיד וחברי קואליציית השמאל הקיצוני לגנות את האמירה המסוכנת, ההתנהלות החמורה של ראש השב"כ נגדי והתרת דמי. חייבים להכנס למסגדים ולעשות סדר".

על רקע הדברים שלו נגד ראש השב"כ, נמשכים האיומים על חייו של חבר הכנסת בן גביר. הודעות המכילות איומים קשים נשלחו בדף הבפייסבוק של בן גביר.

בהודעת האיום שנשלחה יש תמונת כדורי רובה וכיתוב "אתה ובני משפחתך תהרגו, אנחנו נהרוג אותך".

ח"כ בן גביר פנה לקצין הכנסת בבקשה לחקור את האיום החמור נגדו ונגד בני משפחתו והזהיר כי "מילים יכולות להרוג".

לדברי בן גביר: "הפוליטקאים מהשמאל לא מגנים איומים של אנשי ימין, ורק כשיש איומים על חייהם של אנשי שמאל הם מתעוררים. קורא לפוליטיקאים מהשמאל ולגורמים בשב"כ להפסיק להסית ולתדרך נגדי. רק לפני שבוע גורם בשב"כ התבטא ואמר 'בן גביר נפץ ונפץ צריך לנטרל'. מילים יכולות להרוג ואסור להבדיל בין איומים על צד שמאל של המפה לאיומים על צד ימין של המפה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]