משפט זדורוב | השופט דרש מהפרקליטות להפסיק את מסע הדה-לגיטימציה: "תביעו בי אמון או שתבקשו לפסול אותי" - 0404
משפט זדורוב | השופט דרש מהפרקליטות להפסיק את מסע הדה-לגיטימציה: גיל אליהו, פלאש 90

משפט זדורוב | השופט דרש מהפרקליטות להפסיק את מסע הדה-לגיטימציה: "תביעו בי אמון או שתבקשו לפסול אותי"

בעקבות לחצים כבדים המופעלים עליו מצד התקשורת ומצד גורמים נוספים עליהם לא פירט ואיומים, ראש הרכב השופטים אשר קולה פנה אתמול (שלישי) לפרקליטות ודרש מהם להפסיק את ניסיונות הדה-לגיטימציה שנעשים לו: "או שתביעו בי אמון בפומבי או שתבקשו לפסול אותי".

בפניה של השופט לפרקליטות הוא ציין כי התעלמות מבקשתו מצד הפרקליטות צפויה לגרור אחריה משמעויות.

במהלך הדיון ציין השופט כי מנהלים קמפיין אישי נגדו. לדבריו, "הייתי קרוב לפסול את עצמי מכס השיפוט במשפט החוזר על רצח תאיר ראדה. היה לי פסח שחור. נעשו כאן דברים שאסור לעשות במדינה דמוקרטית. היו עלי לחצים, לא רק מהתקשורת גם מגורמים שאתם לא מכירים. הייתי קרוב לפסול את עצמי, לא עשיתי את זה רק בגלל אם המנוחה.

אני לא יכול לדון בתיק הזה בנפש חפצה כשהתביעה עושה מה שהיא עושה. היא מטילה בי דופי, ויש קמפיין אישי נגדי שיש עליו טביעות אצבעות. ככל שהבעת אי האמון תימשך, אני אצטרך לשקול את צעדיי, על כל המשתמע מכך. אני אומר את הדברים בלב כבד מאוד. חבריי יודעים שיש לי לב קשה מאוד בתיק הזה. מה שמטריד אותי בתיק הזה, זה יותר אילנה ראדה. לכן כמו שאמרתי, יש עוד דברים, שלא את כולם אני רוצה לחשוף עכשיו, מי שצריך לדעת יודע, שנעשו כאן באופן שלדעתי אסור שייעשו במדינה מתוקנת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]