בנט, הקשב לביקורת - תתפטר אחרי שהרסת כל חלקה טובה ושלם מכיסך בגין השיפוץ בביתך | בועז גולן - 0404
בנט, הקשב לביקורת – תתפטר אחרי שהרסת כל חלקה טובה ושלם מכיסך בגין השיפוץ בביתך | בועז גולן נעם ריבקין, פלאש 90

בנט, הקשב לביקורת – תתפטר אחרי שהרסת כל חלקה טובה ושלם מכיסך בגין השיפוץ בביתך | בועז גולן

נפתלי בנט כתב הבוקר שהוא מקבל את הביקורת כי הוא, לטענתו, איש שמקשיב, ולכן מעתה ישלם את האוכל למשפחתו מכיסו הפרטי.

ראשית, לכל דיכפין ברור שמעתה בנט ישתולל פחות בהוצאות האוכל כי הוא ישלם אותן (אם יעמוד במילתו, שאותה הפר עשרות פעמים), אך מעבר לכך, אם בנט אכן פועל בהתאם לביקורת הציבורית, עליו להחזיר מיידית את עשרות מיליוני השקלים שהושקעו בביתו הפרטי, שאותו הפך, בניגוד לחוק, למעון הרשמי.

ובנימה אישית: אדון בנט. אני מכיר אותך היטב. ישבנו בארבע עיניים פעמים רבות. שוחחנו המון במשך השנים. מיותר לציין ואתה הרי יודע היטב שאני לא מאמין לאות שיוצאת מהפה שלך, אך אם אתה באמת מאמין שהקשבה לביקורת חשובה וצריך לקבל אותה (מה שאתה ממש לא), מדוע אתה לא מתפטר מתפקידך והולך הביתה? רוב מוחלט בעם דורש ממך להחזיר את הגזל. זו ביקורת שבאה גם ממילותך שלך שעם 15 ו-10 מנדטים לא ראוי להיות ראש ממשלה. את הדברים האלה אמרת גם באולפן אצלי.

אתה עם חמישה מנדטים בלבד. תקשיב לביקורת ולך הביתה. לבית המשודרג. מילא, אם היית איזה פנומן שמשנה את המדינה, עוד היינו מבינים שמתרחש פה נס, אבל אתה וחבריך הרסתם את הכל: יורים עלינו בצפון, יורים עלינו מעזה, יורים פה בתוך הכפרים שלהם בכמויות שלא היו בעבר. אתה מגרש יהודים מבתיהם, הורס את חומש, גמרת את אביתר ושיקרת את הגנובים שעוד האמינו לך, הרסת את עולם התורה – הכשרות, הגיור, השבת ופגעת קשות בכבודם של רבני ישראל. פגעת קשות בזהות היהודית ואתה גורם כאן לעלייה מאסיבית של גויים. אתה משלם כסף עצום לטרור בעזה, הרבה יותר מבעבר ולטרור בפנים הארץ העברת עשרות מילארדים. אין תחום שלא הרסת. ממשלת השינוי לרעה. תקשיב לביקורת ולך!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]